Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia minit (új) (nem pro)...

Xperia minit (új) (nem pro) vagy omnia 7-et válasszam?

Figyelt kérdés
xperia mini: kb 40 490(t-mobile-nál), omnia 7(fél éves) 45 000 minden tartozékkal, hibátlanul
2011. nov. 25. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Xperia Live? Az se sokkal drágább.
2011. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

xperia mini-je van egy ismerősömnek, és gyönyörü képeket csinál. és persze ott a szabad forráskódú operációs rendszer az android. bármit le tudsz rá tölteni, szerintem nagyon jó.

Az omnia 7-et nem nagyon ismerem, de egy régebbi változatát használtam, és nem tetszik a windows telefonon. de ha beírod a google-ba, hogy omnia 7 mobilaréna teszt, ott bővebben olvashatsz, mielőtt megveszed.

2011. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az új Win phone7 fenyevekkel jobb a régi win mob nál....
2011. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jah. azt én is tudom, h nagyon jó a wp(nem fagy le, gyorsabban bootol, mint az android, csak kevés az alkalmazás rá

a mininek meg kicsi a kijelzője :D

2011. nov. 25. 17:06
 5/6 A kérdező kommentje:
xperia live nem tetszik
2011. nov. 25. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem omnia7 van. én csak jót tudok mondani róla, ez már a második telóm, cserélgettem közbe, de végül megint ilyenem lett :D 45öt megér simán, az első szériás itthoni wp7es telók közül ez a legjobb teló üzemidőben is, ami gondolom az amoled kijelző miatt van főként. igazából kézfüggő, mert pl nekem az ideális teló inkább egy 3,7"os lenne, 4" az egy kicsit nagy nekem, de pl a mini meg már kicsi lenne :D kényelmi szempontok is fontosak, de én a omnia7re szavazok :D
2011. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!