Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam Nokia...

Melyiket válasszam Nokia c5-03 vagy xperia x8?

Figyelt kérdés
Zenehallgatásra, netezésre(wi-fi)használnám, még navigáció legyen benne, és a navigáció ne függjön net-kapcsolattól.
2011. nov. 22. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik.
2011. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a tartalmas választ! :) de úgy tudom, hogy az x8 nak a GPS-e fizetős (a netről tölti le a google térképet) szóval az nem működik netnélkül. :/
2011. nov. 22. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
C5-03! Kiváló az offline navigációja és zenehallgatásra is első osztályú.
2011. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a GPS fizetős, hanem a net. Nem a GPS tölti le a térképeket, hanem a maga a program. A GPS-nek semmi köze nincs a nethez. Amúgy a Google Maps-ot is lehet offline módban használni. És androidra van egy jó pár offline navigációs program is.
2011. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na ez már egy tartalmas válasz! :)Az oprendszerről tudsz valamit, mert tán a sinbián egy nagy.... és az android az "isten".
2011. nov. 22. 19:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Az oprendszerről tudsz valamit, mert tán a sinbián egy nagy.... és az android az "isten"


Ezt a mondatot nem igazán értem. De akkor egy kis vélemény:

A Symbian S60 már eléggé a múlté. Az újabb rendszerek a Belle és az Anna azok már elég jók, vannak dolgok amiben jobbak az androidnál, de úgy összességében én még mindig nem vennék symbianos telefont. Pedig a 700-as Nokia mozgatja a fantáziámat.

2011. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 22. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:

"a Google Maps-ot is lehet offline módban használni"


100% hogy NEM lehet! Nekem volt Androidos készülékem, de inkább sose lett volna. Totális szégyen az egész és senkinek (még az ellenségemnek sem) kívánom, hogy Androidost vegyen, mert csak sz*pni fog mint én tettem és elbuktam egy jópár tízezrest csakhogy időnap előtt megszabaduljak tőle. Most meg már flash támogatás is megszűnt. Na...tessék, totális mellélöés az Android úgy, ahogy van.

2011. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen gyerek cipőben jár még, de szerintem idővel azé jó lesz. Ki kell forrnia magát...
2011. nov. 22. 19:53
 10/12 A kérdező kommentje:
De a jóóó öreg szinbián, az meg már túl öreg :) de az idősebb az csak tapasztaltabb, bölcsebb :P
2011. nov. 22. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!