Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam Nokia...

Melyiket válasszam Nokia c5-03 vagy xperia x8?

Figyelt kérdés
Zenehallgatásra, netezésre(wi-fi)használnám, még navigáció legyen benne, és a navigáció ne függjön net-kapcsolattól.
2011. nov. 22. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"a Google Maps-ot is lehet offline módban használni"


100% hogy NEM lehet!


Pedig lehet. Pár hónapja jött ki rá az a kis frissítés. Az egész lényege, hogy net mellett megtervezed az útvonalat, végig járod, netet kikapcsolod és kész. Végig fog navigálni net nélkül is a tervezett úton. Ráadásul még az út kb. 5 km-es körzetét is megjegyzi ha netán újra kéne tervezni.

Ettől függetlenül egy normálisabb offline térkép tényleg nem árt.



Nekem volt Androidos készülékem, de inkább sose lett volna. Totális szégyen az egész és senkinek (még az ellenségemnek sem) kívánom, hogy Androidost vegyen, mert csak sz*pni fog mint én tettem és elbuktam egy jópár tízezrest csakhogy időnap előtt megszabaduljak tőle. Most meg már flash támogatás is megszűnt. Na...tessék, totális mellélöés az Android úgy, ahogy van.


Arról szerintem nem az android tehet, hogy valaki nem ért hozzá. Úgy nem csoda, hogy szív vele az ember. Nekem is android van már 1 éve. Érdekes módon a rendszerrel nincs problémám. Könnyen be lehet állítani rajta mindent. Én elhiszem, hogy vannak benne macerás dolgok (melyik rendszerben nincs), de ettől még teljesen jól használható.

A flash meg nem szűnt meg csak a mobil változata. Azon sem kell kétségbe esni. Az android támogatja a HTML5-öt is. Előbb-utóbb az úgyis végleg leváltja a flash-t.

2011. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne okoskodjál, mert az android az a fos xar tehet róla. pc telepirtessel foglalkozom, szoval értek hozzá. az android egy fos egy nulla alá 10x! ne vegyél olyat.
2011. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!