Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a megfelelő telefon?

Melyik a megfelelő telefon?

Figyelt kérdés
vennék telefont max. 50ezerig, amit internetezésre, zene hallgatásra használnék főként.! lehet android vagy symbian!
2011. szept. 7. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A Mini Pro-n nagyon gáz netezni, azt arra nem érdemes venni, hiszen alig van kijelzője. Ace-ra gyűjts inkább szerintem, mert az a legjobb ezekre a céljaidra.
2011. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Miért is nagyon gáz a mini pro-n netezni?

Lehet, hogy kisebb a kijelzője, de minden másban jobb, mint az ace.

Azért a 3 hüvelykes kijelző nem annyira rossz.

2011. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"A Mini Pro-n nagyon gáz netezni"


Az még nagyobb gáz, ha valaki még mindig keveri az x10 mini pro-val...

2011. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Ennek is kicsi a kijelzője, szóval.. Amúgy meg nem belekötni kell a válaszolóba, hanem hozzászólni a kérdéshez. Nem jobb, mint az Ace..
2011. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jobb, mint az Ace.."


Miben nem jobb? Mégis mivel kell többet tudnia, hogy azt mondd, hogy jobb legyen?

1 pontban gyengébb, mint az ace, hogy kisebb a kijelzője, de gyakorlatilag ezen kívül nem tudsz olyat mondani amiben jobb lenne az Ace...


Netezésről: Ace nem is támogatja rendesen a flash-t a gyengébb proci miatt...


Szvsz csak az a bajod vele, hogy Sony Ericsson...

2011. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Ennek is kicsi a kijelzője, szóval.. Amúgy meg nem belekötni kell a válaszolóba, hanem hozzászólni a kérdéshez. Nem jobb, mint az Ace.."


Nem jobb, mint az Ace...

Hát én szeretem a Samsung-ot, de azért ez egy oltári nagy baromság már megbocsáss...

Nem mondom, hogy a mini pro tökéletes, de azon kívül, hogy kisebb a kijelzője, mindenben jobb, mint az Ace.


Én a kettő közül, már csak a Snapdragon proci miatt is a Mini Pro-t venném.

2011. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
Mi az hogy szar a ZTE BLADE, meg hogy óránként kell tölteni? hagyjad már ez butaság ilyet nem szabad, nem jó az neked....Nekem Bladem van és KÉT NAPONTA TÖLTÖM, úgy hogy barmolom egésznap...Ha buta vagy hozzá akkor ne írj inkább semmit...ennyi pénzért össze tettem a kezem hogy ilyen jó telefont kaptam. Nem tudok belekötni. Sok telefonom volt már. ez az első androidosom és míg elnem pusztul nem fogom lecserélni...Ajánlom nagyon! 40pénzért már hozzá jutsz. Gyönyörű kijelzője van a méretéhez képest! Miniprót meg dobd ki..nagyító kell hozzá!
2011. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hüvelykes kijelzőhöz minek nagyító?


Amikor még meg sem jelent az új mini pro kérdezte itt valaki, hogy milyen lesz.

Leírtam, hogy 1ghz-es proci stb.

Meg azt is, hogy nem fognak tudni semmibe belekötni, de mivel sony ericsson ezért fikázni fogják valamivel és a 3 hüvelykes kijelzőn fognak majd rugózni...

2011. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!