Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon egy 15 éves...

Ez a telefon egy 15 éves lánynak megfelelő? Milyen színben?

Figyelt kérdés

Milyen jó és milyen rossz tulajdonságai vannak?

Samsung S5230

Pink/La Fleur/Fekete


2010. júl. 15. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Pink ha szereti a rózsaszínt, La Fleur is nagyon szép...a fekete nem elég csajos, de van pár ismerősöm nő akinek fekete van.

Nekem pinkbe van;)

2010. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hupsz ez lemaradt

Jó tulajdonság: szép képet+videót készít, nem fagy le, érintésre gyorsan reagál, és nekem állandó használat mellett (sokat hallgatok zenét) 1,5-2 hétig bírja az aksija.

Rossz tulajdonság: Nagyon nem találtam kifogásolhatót benne, talán a wifi ami hiányzik.../de erről nem a telefon tehet:D/

2010. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A lányok úgy sem szeretnek játszani a telefonon , szóval ezen nem hiszem hogy fel fogsz akadni :)

jó vele zenét hallgatni , színt olyat válasz amelyik neked jobban tetszik .

Ami rossz :

- nincs benne wifi ( bár nemtudom hogy szeretnél e vele netezni ... )

- belső memóriája 50 mb, szóval kell bele memória kártyát venni



remélem segítettem, jó szórakozást

2010. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, megfelelő!

Nekem is ilyen van (17vagyok) La'Fleurban.

Én nagyon szeretem(még csak 2 hetes). Gyorsan reagál az érintésre, szép képet készít, még egyszer sem fagyott le és elég jól szól. (Bár azért zenében a Sony W szériája verhetetlen, Nekem ez előtt W580volt). De én csak ajánlani tudom ezt a Samsungot. Nem kell sokat elvárni tőle, de ha érintőset akarsz és alap dolgokat, akkor ez megfelelő. Eleinte én a Pink és a Bordó között vacilláltam, de végül a La'Fleurnál maradtam, mert nagyon szép, csillog villog:)

Rossz tulajdonságát még eddig nem fedeztem fel, sőt játékot is lehet rá tenni! Max a rossz tul. lehet az, hogy téma nincs rá(max, szoftver birizgálással:)) de nekem nem hiányzik az hogy témákat tegyek rá. Én tettem a főmenüre saját képet és az úgy tökéletes.

Na ennyi a beszámolóm. :D:D

2010. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Hát én a feketében gondolkodok, mert az megy mindenhez(szeretnék rá ilyen csilivili díszt :P)

WIFI pedig kéne, de arról tényleg nem a telefon tehet, hogy nincs benne :):(

2010. júl. 15. 17:52
 6/10 cheesysnail ***** válasza:

"Pink/La Fleur/"


Could you tell it "human language"?

Il ne pouvait pas être sur une langue d'homme ?


Bakker milyen szín az a pink/La fleur?

2010. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A lányok úgy sem szeretnek játszani a telefonon , szóval ezen nem hiszem hogy fel fogsz akadni :)


ezt meg honnan szedted? xDDD

btw én a la fleurt ajánlom külső alapján, szerintem az a legszebb. a tulajdonságait nem ismerem.

2010. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18:02 írd be google-ba és megtudod.

Pink: rózsaszín

La fleur: pedig ilyen barnás (matyóhímzéses:D)

2010. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A La'Fleur nem is barnás, hanem bordó. xD:)

És virág minta meg, "hurkák" vannak rajta, szerintem a matyóhímzéstől egy kicsit távol áll. :D:D

2010. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor bordó tök8 ott a google meglehet nézni...

matyóhímzést meg csak poénként írtam, nem komolyan. nekem pink van az is szép:)

2010. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!