Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs iOS? Melyiket...

Android vs iOS? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
telefont már választottam mind 2 rendszerből de szerintetek melyik a jobb rendszer és miért ?
2011. szept. 7. 20:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Arra továbbra se válaszoltál, hogy mire használod a telefont... De akkor nem erölködök, mert láthatóan nagyon nem akarod elmondani... Talán azért, mert minden olyanra teljesen megfelelne az iPhone is?:)
2011. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 bp1985 ***** válasza:
Leírtam, hogy mire kell, és milyen területen dolgozom. Ennél jobban már nem tudom leírni. Minden benne van. Eddig ennyiből mindenki megértette a régebbi kérdéseknél. INFORMATIKA.
2011. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem még nemvolt androidos telefonom , de iphone 4 em van , és bőven megfelel, mindent tud amit tudnia kell egy okostelefonnak . Sosem csalódtam a telefonban , nekem még 1x sem fagyott le pedig már 5 hónapja megvan .

Az iOS egyszerű és tökéletes , egyszerű elrendezés , bárki tudja kezelni , gyors , sokkal több app van rá mint az androidra.


Én az Iphone t ajánlom .


De próbálgasd mind a 2 őt, menny el 1 appleboltba próbáld ki az iphone 4 et , és gondolom kitudsz próbálni androidos telókat is valahol .

2011. szept. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
43%

"de az iPhone sokkal jobb vas, mint egy Galaxy mini"


Azért tudjadmár mi mivel van 1 kategóriában, egy iPhone-al kb egy galaxy s van egy csoportban...


És az android sokkal jobb! iOS csak menőzésre, másra nem

2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
78%
Méghogy a Galaxy S egy kategóriában van az i4-el?? Na ne röhögtess már. Az SGS2 az igen. Kivéve azt a szar műanyag burkolatát.
2011. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 bp1985 ***** válasza:
Össze lehet hasonlítani az i4-el a sima galaxy s-t is. amúgy meg inkább műanyag, mint fém, amin 1 perc alatt meglátszódik minden karc:)
2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Persze, törjön csak darabokra a müanyag az elsö esés után :)
2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Jajj úgy beszélsz, mintha az iphone 4-et a másodikról dobálhatnád, mert olyan ütésálló. Annak nem a hátlapja, hanem a kijelzője törik darabokra, ha leesik.

Az SGS 2 meg hol van egy szinten az iphone 4-el, ezt te se mondod komolyan. Az SGS2 hardverje messze meghaladja az i4-et és az iphone még így is drágább.

Most jöhettek vele, hogy több alkalmazás meg szabadabb. Magyarországon élünk, az alkalmazások java része nem is elérhető és sokuk fizetős is lenne.

Még ha az IOS egy árnyalattal jobb is mint az android, akkor sem ér ennyivel többet, hogy két telefon között ami ugyanazt tudja ekkora árkülönbség legyen. Galaxy S 90e, Iphone 4 meg 180e a tmobile áraiból kiindulva.

Most ha valakinek megér +90e forintot, hogy egy picit jobb rendszer a telefonján akkor egészségére. Én biztos másra költeném.

2011. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyetértek.

iPhoneom még nem volt,csak próbálgattam,kezdjük az elején:

Nekem az,hogy csak egy menüből áll az UI,az nem tetszik,de ez nem számottevő különbség.

Az,hogy az App Storeban több app van,azt nem tagadom,de nekem még nem volt olyan app,amit nem találtam volna meg Marketen.

Az Androidos telókba lehet rakni micro SD-t,ami nem azért kell,mert kevés a belső hely,hanem,mert ha szervizbe kell vinni,akkor nem vesznek el az adatok.

A játékok...Hát itt az iPhone nagyon jó,mivel az iOs-re írt játékok mind tökéletesen mennek,Androidnál már más a helyzet,mivel csak erősebb telókon mennek perfektül a játékok,de mivel az iPhone-nal egyszintű mobilra esik valszeg a választás,ezért ott is akadásmentesen fog futni (SGS2)

Az iPhone-t jó ha JailBreakeled.

Az iOst olyanoknak ajánlom akik szeretik az egyszrűséget.

Az Androidot olyanoknak,akik szeretnek mindent testreszabni,szeretnék olyanra alakítani a rendszert amilyenre akarják.

Én személy szerint Androidosat vennék,de dönts a leírtak alapján.

2011. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!