Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs. WP7. Melyiket...

Android vs. WP7. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Leginkább személyre szabhatóság, élmény legyen az egész telefon, szórakozás, játékok, marketről jobb letöltés...stb...amit egy okostelefon elvár :D

tehát én ilyen LG Optimus 2x-en gondolkozok végülis...sztetek?


2011. ápr. 2. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó vétel! ;)

Android mostani év legjobbja, de jövőre fordul a kocka!

2011. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
h-h fordul?:O ezt nem értem
2011. ápr. 2. 22:43
 3/15 A kérdező kommentje:
vagyis inkább úgy értsem h a nokia miatt a WP7 lesz a jövő op rendszere?
2011. ápr. 2. 22:48
 4/15 anonim ***** válasza:

a wp-ben nincs semmi személyre szabhatóság, lehet választani 2 szín közül, aztán abban ki is merül :D


Android a jobb

2011. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem Android de amint a Nokiára wp7 kerül hááát :)
2011. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én azt hallatom hogy lassan zárolva lesz az android op a telefonokon! Jó most kivétel Xperia Arc/Neo, de legtöbb telefon már zárolja nehogy beleturkálhassunk, és ez miatt lassan ott tartunk hogy WP7 egy szintben lesz...
2011. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tom Benko ***** válasza:
Android. Ugyan, hogyan is lehetne zárolni egy nyílt forrású operációs rendszert. A windows már a múlté a telefonokon, lassan pedig mindenhol.
2011. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Android, de akármilyen hiper-szupernek igérkezik a 2x, fenntartásom szerint LG-t soha nem vennék, mert nagyon ismerős a minősége, ami kritikán aluli.
2011. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:51


A WP7 mitől lesz jobb a Nokiával. Már ma is vannak olyan szintű WP7-es telefonok, hogy olyan telefon a Nokia portfoliojában nincs, vehetjük a minőségi anyaghasználatot, kiváló összeszerelési minőséget és gyönyörű képernyőt, amilyen az OMNIA 7 és amit elég nehéz lesz hardveresen felülmúlni a Nokiának.

2011. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Android, de akkor már izmosabb telóval (Defy, Nexus S, Galaxy S...)

Windows Phone7 jó, csak kiforratlan még szerintem, nagyon fiatal OS, de 2-3 év múlva a toppon lehet, HA! normálisan törődik vele a Microsoft mint a Google az Androiddal.

2011. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!