Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs iOS? Melyiket...

Android vs iOS? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
telefont már választottam mind 2 rendszerből de szerintetek melyik a jobb rendszer és miért ?
2011. szept. 7. 20:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
iOS optimizáltabb, jailbreak után az is egész jól módosítható, többit és az android előnyeit majd leírja más mert álmos vagyok.
2011. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%

Android, mert jobban testreszabható, és gyorsabb is

iOS, mert menőzni akarsz a telefonnal, másra nemjó

2011. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
20:42 leírtad a lényeget. Ennyi. Egy Android és Symbian tulajdonos
2011. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Az android gyorsabb? Ne röhögtess már.


Ha megbízhatót akarsz akkor iOS.


Szívtam már eleget androiddal és szívok most is.

2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
Android!!!
2011. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Kb olyan mint Kiszel Tünde vs Britney Spears. Na Kérdező, válassz :-) Az egyiknem meg volt Stallone is :-):-):-)
2011. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Amúgy az lenne a reális, ha csak olyanok írnának akiknek mind2 volt a kezükben, mert gyanítom, hogy az itt lévőek többsége sosem fogott iphonet a kezében. (nem, nem mondom hogy jobb vagy rosszabb mert mind2 ugyan azt tudja egy kis állítgatás után, egyedül hardwareben lesz különbség) Első voltam, én most s2-t vennék de nem figyeltem híreket, azt hiszem végül nem tiltották be.
2011. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

iOS szerintem gyorsabb, vagyis ugyértem hogy kisebb a rendszerigénye, tehát régebbi készüléken is simán megy. Na meg ugybár stabilabb, és kevésbé fertőzhető hála az iTunesnak.


Android nekem nem tetszett, egy 3GS-sel kb azonos hardwareű készüléken akadt még a video lejátszás is.

2011. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Az iOS nem gyorsabb, de az iPhone sokkal jobb vas, mint egy Galaxy mini. De ha két magos androidos telefont használsz, azon már nagyon durva dolgokat lehet futtatni.


Ha nem, értesz a programozáshoz, nincs műszaki vénád, akkor iOS. Dobozból kivéve használhatóbb, stabilabb, jobban fog működni. Ha értesz hozzá vagy érdeklődsz, az androidot jobban fel lehet tupírozni. Nem utolsó sorban jóval olcsóbb készülékek is sok előnyét ki tudják használni, így az ár/érték arány jelentősen jobb.

2011. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Az iOS zártabb, ezért biztonságosabb. A droid szabadabb.

Olyan kb mint ha egy Mac-et és egy linuxos gépet hasonlítanál össze.

Ettől függetlenül a droidot választanám.

2011. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!