Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs iOS? Melyiket...

Android vs iOS? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
telefont már választottam mind 2 rendszerből de szerintetek melyik a jobb rendszer és miért ?
2011. szept. 7. 20:38
1 2 3
 11/29 bp1985 ***** válasza:
Nekem volt ios, van adroid/winmob 6.5. Jó az az ios, csak arra amire kellett volna, alkalmatlan volt teljes mértékben. Ha tudta volna azokat, és nem fagy le folyamatosan, akkor a mai napig megvan a 3gs-em. Egyszerűbb az android. Persze egy galaxy mini-t ne vegyünk 1 kalap alá az iphone-val, mert nem egy kategória. De egy hasonló kaliberű androidossal össze lehet hasonlítani. Az android gyorsabb.
2011. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%

Megtelt a kérdés a tipikus iOS és Apple utálókkal, akik csak azért teszik, mert ez a divatos, de amúgy fogalmuk nincs az iOS-ról, vagy csak túloznak, hogy rosszabbnak tüntessék fel (példának itt van az elöttem szóló).


Az iOS jailbreakelés után ugyan olyan (söt még jobban is) szabad mint az Android. Alkalmazás választékban is böven az Android felett jár (500ezer vs. 200ezer) és az alkalmazások általánosságban sokkal igényesebbek is.

Én sose éreztem még korlátoltságot az iPhone-al, mindenre jó amire csak szükség lehet egy okostelefonnál és gyors is minden tekintetben, sose lassult még be nálam és nem is fagyott le.


Az Androiddal már nincsenek ilyen jó tapasztalataim.. engem nagyon a régi operációs rendszer nélküli telefonokra emlékeztet... olyan elvadult az egész kinézete és összevisszának, lassúnak hat...


Persze az Android elterjedtebb, mivel többféle és több márkájú telefonra is felkerül, mint az iOS, ami csak Apple termékekre. De pont ebböl ered az Android problémája is, hogy a különbözö méretü és szükségletü telefonokra kerül és nem tudja ugyan azt nyújtani mindegyiken... így a gyengébb Androidos telefonok a kukában kötnek ki hamar...

2011. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy ugyan szídják itt egyesek az Applet, hogy drága minden amit gyártanak, de ha normális Androidos telefon kell, akkor ugyan olyan árban kapod meg, mint az iPhone-t.
2011. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 bp1985 ***** válasza:
Jól mondod, a gyengébb androidos telefonok (zte blade, galaxy mini, stb) valóban nem a legjobbak. Nekem desire van, és sokkal többmindenre tudom használni gyári rommal, mint a 3gs-t jailbrake után. Az, hogy nekem nem jött be, ez van, ettől még nem kell lehülyézni. Neked az android nem jön be, ennyi. én em hülyéztelek le, meg hordtalak el. Kultúrált emberek vagyunk elviekben, meg lehet mindent oldani. Én nem védem se az androidot, se a winmobot, se egyik oprendszert sem, csak leírtam a tapasztalatomat az ios-el kapcsolatban. Ennyi az egész, se több, se kevesebb. Nem kell velem egyetérteni, mivel írásodból következtetve teljesen másra használod te a telefont, és teljesen másra használom én. Neked jó, amire használod, nekem alkalmatlan volt arra, amire kellett volna. Ennyi.
2011. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

bp,

Senki sem hülyézett le téged sőt senki sem lett lehülyézve. Nem értem ezt a reakciót.

Nekem is Desire van, de a megbízhatósága és a minősége elég sok kívánnivalót hagy maga után.

2011. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Bp: Nem hiszem, hogy akárhol is hülyéztem volna :)


De akkor leírhatnád nekem, hogy te mire használsz egy telefont. Nem hinném, hogy túl sok különbség lenne közötte és aközött amire én használom. Nekem is 3GS-em van és semmi problémám nincs és nem is volt még vele.

2011. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 bp1985 ***** válasza:
Informatika területén dolgozom. Nem egyszer volt, hogy felmentem egy win serverre az utcáról, és vagy belassult, vagy le is fagyott. A desiren, vagy a hd2-őn ilyen soha nem volt. Linksys routerekkel nem akart nagyon 1üttműködni. Flash hiányzott, akkor még nem volt megoldott, és nekem napi szinten kell. Meg a memkártya hiánya is rohadtul idegesít. Nekem az is fontos egy telefonba.
2011. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én azt kérdeztem, hogy mire használod a telefont.. és nem azt, hogy mi kell bele.. :)


Amúgy pedig 32GB beépített memória szerintem böven elég.

2011. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 bp1985 ***** válasza:
Nem a mérettel volt a bajom, mert most 2*16 gb van benne, hanem azzal, hogy én utálom a csak belső memót. Jobb az, ha több helyen megvan. Itthon is több helyen vannak a cuccaim a gépen. Ja, meg még a gyári bmw kihangosítómat sem szerette.
2011. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 bp1985 ***** válasza:
Bocsi, késő van, rosszul írtam. Szóval egy 16-os van a hd2-őbe, 1 16-os meg a desire-ba. Így a helyes:)
2011. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!