Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a barátommal beszélek...

Ha a barátommal beszélek telefonon nagyon rosszul hallom amit mond viszont ha ő hív engem akkor minden jól érthető. Mitől van ez? Lehetséges hogy nem jó az aksija?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy amikor én hívom őt akkor nagyon rossz a vonal ha ő hív engem akkor mindet rendesen lehet érteni.

Meg van olyan hogy egy-két szót egyáltalán nem lehet érteni.

Kíváncsi lennék a véleményekre hogy mi lehet az oka ennek?

2009. ápr. 15. 16:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Az aksi állapota nem befolyásolja, amíg a telefon működik vele egyforma hangosnak kellene lenni. Lehet hiba a szolgáltatónál.
2009. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De állandóan

hiba van a szolgáltatónál amikor én hívom őt?

2009. ápr. 15. 17:45
 4/6 A kérdező kommentje:
És miért kapcsol szét mindig.
2009. ápr. 15. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a telóddal van valami gond, esetleg egy szoftver frissítés megoldhatja a gondodat. Ha garanciás a készüléked, akkor érdemes szervizbe vinni. Master reset-tel próbálkoztál már?
2009. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha meg mást felhívok, akkor meg minden okés.
2009. máj. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!