Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy WP7? melyik...

Android vagy WP7? melyik jobb? melyiket használjátok?

Figyelt kérdés

neked melyik jön be? melyiket használod jelenleg?

mi a véleményetek róla ?


2011. júl. 31. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves 12:12!
2011. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves 12:02!


Ha valóban te főznéd a ROM-odat, akkor nyilván nem beszélnél ilyen csacskaságokat.

A gyárilag rajtuk levő oprendszerek stabilak. A főzött ROM-ok lehetnek instabilak, de ezt te is tudtad, amikor custom ROM-ot flasheltél.


Ha a billentyűzettel ilyen problémáid vannak (csak jelzem, tőled hallom először), akkor nyugodtan indítsd el a marketet, és tölts le a számtalan billentyűzet alkalmazás közül egyet. Segítek:

[link]

Biztos ez eddig azért nem jutott eszedbe, mert apple készülékekre nem lehet más billentyűzetet rakni.


Szép világ is lenne, ha az apple-nél bármihez ingyen hozzáférhetnél. Lehet, hogy elkerülte a figyelmedet, de bizony az app store-ban is vannak fizetős appok. Ha jól tudom, jailbreakkel ingyen lehet appokat letölteni, ami egészen addig wunderbar, amíg te magad nem kezdesz el programozgatni, és nem tudod meg, hogy mennyi időt és energiát kell belefeccölni egy programba.

Ha mindenképpen PowerAMPot akarsz használni, mert nem felel meg a gyári médialejátszó, vagy a marketen található n darab egyéb zenelejátszó (tipp: nekem a winamp jött be), akkor inkább vedd meg, bőven marad rá pénzed az androidos telefonjaid és az iPhone között levő árkülönbözetből.


Készülékfüggő, de a legtöbb esetben annyi a telefon rootolása, hogy letöltesz egy appot marketről vagy internetről, elindítod, ráböksz egy gombra, és voilá! Rootolva van a telefonod.

Ha a két hónapos telefonoddal nem tudsz telefonálni, akkor - ne vedd sértésnek, de lehet, hogy kettőtök közül nem a telefonban van a hiba.

2011. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én Androidot használok, de a WP7 szerintem sokkal jobb :)
2011. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is android használok (30ezres telefon) nekem első okostelefonnak bőven jó. A wp7 nekem is tetszik a metro ui miatt de a marketük igen szegény. Ha a wp7 tetszik tegyél androidra wp7 launchert és kész. Az iphone szerintem pedig egy túlárazott sz*r. Ugyanannyiért olyan androidot kapsz hogy körberöhögöd Jobs-ot.
2012. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én androidot használok de nem vagyok elragadtatva tőle.Ami rossz benne nekem az eredeti android (4.0.4) stabil az 100% de nagyon sokat akad.Viszont legalább lehet főzni android romot ez jó.De én még nem láttam WP7-es főzött romot és ez kár ezért androidot javaslom lehet hogy a wp7 gyorsabb meg minden de az android se rossz.
2013. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 blex ***** válasza:
én már láttam wp7-es főzött romot :P
2013. febr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!