Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ericsson T10-es működhet-e még?

Ericsson T10-es működhet-e még?

Figyelt kérdés
Van egy T10-esem. Mikor utoljára kikapcsoltam (jónéhány éve) még vígan működött. Most be sem kapcsol. Lehet, hogy csak az aksi halt meg. Találtam egy boltot, ahol árulnak utángyártott aksit, de nem akarnék pénzt adni érte amíg nem tudom, hogy valóban csak ez a probléma. Hogy és mit köthetek ideiglenesen a telefonhoz, hogy megnézzem egyáltalán működik-e?
2011. júl. 16. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az anyósom tavasszal cserélte le az Ericsson R320-asát. Szerintem a T10 is működik még, bár az akksi árából vehetsz modernebb készüléket is!

Szerintem akksi nélkül, csak a töltőről is be kellene kapcsolnia, vagy tedd rá a töltőre egy éjszakára, hátha magához tér az akksija, mert van hogy sokára kezdi felvenni a töltést, ha nagyon alá van merülve!

2011. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Töltőt próbáltam, de emlékszem, hogy amíg jó volt és használtam, akkor sem működött töltőről aksi nélkül.


(nagy kár, hogy nincsenek "nosztalgia-kiadások" régi "klasszikus" telefonokból. A T10-es egy gyöngyszem volt annak idején)

2011. júl. 16. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy T20-om van még, mikor elövettem (szintén pár év után), kellett neki vagy 1 ora mire az aksi magáhoztért, és elkezdett töltödni. Hagyd rajta a töltön pár orát.
2011. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!