Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Kolonics Richárd kérdése:

Sony ericsson xperia x10 mini pro vs. Zte blade vs. Nokia e52 Melyiket ajánljátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább az új xperia mini.
2011. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az se túl kicsi(szerintem) a zte lassú és gyakran hibás a kijelzője(ha főzögetsz rá romot akkor viszont elég gyors) a nokia szerintem elég jó lassan 1 éve használok egyet és csak egyszer fagyott le amikor megnéztem hány alkalmazást tud egyszerre futtatni.
2011. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hurikan23 ***** válasza:

"Az se túl kicsi(szerintem )"


Hát a nokia a 2.4 collos kijelzővel talán nagyobb?


Egyébként én is az új xperia minit ajánlom, 5-10 ezerrel több, mint a blade, de sokkal jobb nála és a többinél is amit felsoroltál.


1ghz armv7 proci, hd videófelvétel, adreno 205 gpu stb.


Teszt róla:


[link]

2011. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előttem szólóhoz:

Amikor azt írtam hogy kicsi akkor nem a kijelzőre gondoltam hanem magára a telefonra bár szerintem a kijelző se valami nagy.Amúgy csatlakozom hogy az új mini jobb ennél a 3 mobilnál de a 3 mobil közül szerintem továbbra is az e52 a legjobb.

2011. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Blade.

Főzött rommal valóban villám, kijelzőhibák csak az első szériában fordultak elő (bár enyém abból való, nem volt baja).

Vagy ha futja rá, valóban jó az Xperia Mini, ha kiegyezel a méretével.

2011. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!