Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót lehet venni 45...

Milyen telót lehet venni 45 ezer forintból ami Nokia?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem Optimus me-m van. Nagyon megvagyok vele elegedve,teszteknel is eleg jokat irnak rola. Ha olyat veszel akkor se fogod megbanni sot meg egy 10esed is marad :D +android 2.2
2011. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Furjadék* ***** válasza:
0%

Most le leszek pontozva, anyázva, de leszarom:D


Ennyi pénzért ne akarj Androidot venni, mert csak szarok vannak:/(Én alpból útálom az Androidot, egyedül a Sense-el ér valamit, szerintem:)).Lehet veszel ZTE-t, de ne várd, hogy sokáig fog szolgálni, meg hogy gyors lesz.Érintős nokiát is csak akkor vegyél ennyiért(sőt, 150 ért is) ha nem kell a csilivili rendszer, de megbízható legyen, stabil, és könyen kezelhető.


Én most veszek C5öt, egy iTouch mellé, bőven elég telefonálni, SMS re, mert ez telefon lesz 5 év múlva is.

Ha okostelefont akarsz, akkor Nokia 5630/N95 használtan.Lehet hogy régi, de még mindig jobb, mint néhány miostanában kijövő csúcskészülék:Champ, Wink Style, sőőőt.Ismerősöknek van Galaxy minije, meg X10 mini PRO ja, namost én jobban akadó Angry BIrds öt, ótvarab kijelzőket még nem láttam....(olyan pixeles, mint a halálf@sza:S).


Szóval ennyi pénzért én inkább egy felsőközépkategóriás GOMBOS Nokiát vennék, pl C5, 5630, N95 használtan.Nem a középkategóriás tapizós androidszutykokat.

2011. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Furjadék*


Szerintem teljesen igazad van. 5630 is nagyon jó!


Nokia C5-03 és a Nokia C5-00 között mi a különbség?

2011. júl. 11. 15:32
 24/24 A kérdező kommentje:

"Nokia C5-03 és a Nokia C5-00 között mi a különbség"


Már rájöttem :)

2011. júl. 11. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!