Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót lehet venni 45...

Milyen telót lehet venni 45 ezer forintból ami Nokia?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Samsungot többet soha! De nem olyan rossz az a Nokia 5800! Nem androidos, és a procija nem olyan nagy! És akkor mi van? :)


Ez a ZTE Blade is tucattelefon lesz! :/


De még gondolkodok rajta! Azért köszönöm! :)

2011. júl. 8. 18:31
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt 5800-ám. Teljesen meg voltam vele elégedve. Nem mondom a szoftver kicsit régi. De pofozgatják még azt a Nokiások (most fog nemsokára új böngészőt kapni)... Most Nokia N8-am van és állítom hogy nincs ennél jobb telefon a piacon. DE mielőtt leállnátok velem veszekedni, leszögezem: Kinek a pap, kinek a papné. :D
2011. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Előző:

nincs olyan, hogy legjobb telefon, szóval erős az a kijelentés, hogy nincs nála jobb, főleg egy Nokianál.


Amúgy Samsung-tól nem kell félni, gombos telói szarok voltak, de érintőképernyős telefonokba az egyik legjobb (HTC-vel és Apple-vel karöltve).

Erre példa az SGS és SGS2, mindegyiket istenítették.

És középkategóriában a Galaxy3/Mini-re sem igazán van rossz szó.


ZTE Blade tucattelefon lesz?

Egyik az, hogy az miért lenne baj?

5800 is tucattelefon volt, és nem baj, ha nincs rajta android, viszont symbian van, ami nagyon rossz, tapasztalatból mondom.

De tőlem megveheted, engem nem érint, de majd fogod mondani magadban, hogy "ha hallgattam volna arra a 62%-osra, most nem kéne ezzel a szarral szenvednem".

2011. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen, én is N8-ra gondoltam, csak annyi pénzem még nincsen!


Átgondolom 62%-os! :) Bár ha 95%-os lennél akkor nagyobb esélye lenne a dolognak! :)


Megnézem a Samsungokat is!

2011. júl. 8. 19:44
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Samsungok közül is vannak jók mint ahogy leírták: Galaxy 3, Galaxy mini ebben az árban.

De ott van még az: LG Optimus Me és Optimus One

És ha a ZTE Blade nem jó ott a Huawei U8500.

2011. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

Azért vagyok 62%-os, mert régebben a szerelem/szex témába hülye kérdésekre hülye választ adtam, rengeteget.

De itt az elektronikus eszközöknél csak ritkán írok direkt hülyeséget.


De ha nem hiszel egy 62%-osnak, nézz utána egy hivatalos Nokia nyilatkozatnak, valahol még ő is mondta, hogy tudja, hogy szar a symbian (persze más szavakkal), és ha már maga a gyártó is bevallja, akkor ott már valami baj van.

És az összes fórumon is fikázzák a Nokia-kat.

2011. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

a nokia 5800 egy kalap f*s!!! (tudom, mivel még most is olyat használok:( SGS2-re gyüjtök

szal annyit mondok, hogy a régi symbianos telok nagyon jók voltak(volt E51-em és imádtam)

ma már nem érdemes nokiát venni, de ha mindenképpen nokia, akkor várd meg, hogy nokiákon lesz WP7 állitolag nan faja lesz

2011. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%
A Blade akad, szét kell hack-elni, hogy ne legyen idegesítő a használata. De hogyha nem zavar az akadozás, a gagyi csík az oldalán, a béna fényképezőgép és kínai hatás, vagy ha szeretsz órákat eltölteni ROM-ok keresésével, akkor kapsz egy szép kijelzőt, meg andoidos telód lesz. Ha hagyományos telefont akarsz, akkor a Nokia a legjobb.
2011. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél Sony x8-t vagy x10-t. Azok is jók. Ma próbáltam ki, s nálam nem akadt. Jó kis teló az is.
2011. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nokia N95 (használtan is megéri).
2011. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!