Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes így nekem okostelefont...

Érdemes így nekem okostelefont vennem?

Figyelt kérdés

Netcsomagot nem fogok rá rendelni, router/wifi nincs itthon, nem akarok rootolással meg ilyenekkel foglalkozni, nem értek hozzá. :D


Érdemes lenne? ZTE Blade lenne a kiszemelt, igazából elcseszni sem lenne kedvem. :s


2011. júl. 5. 17:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hát ha szeretnél akkor vegyél de ha nincs otthon internetkapcsolat lehet jobb lenne egy sima telefon :)
2011. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod.Pár kérdés,észrevétel.Egész nap csak otthon ülsz ahol nincs wifi? Mert már elég sok helyen van pl:Mc döglesz távolsági autóbusz stb.Remélem még több helyen lessz.Rootolni meg nem kötelező,anélkül is használható és amíg nem piszkálsz bele pl rootolással addig garancia is van.Számítógéphez oda mersz ülni?Nem félsz,hogy elrontod?
2011. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bp1985 ***** válasza:
Net nélkül nem vennék soha okostelefont. De ezt neked kell eldönteni, hogy mire kell a telefon. Mert ha csak telefonálsz, meg zenét hallgatsz, arra felesleges ilyen telefon.
2011. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy minőségi, jó árban lévő NORMÁL telefont nem igen találok egyik szolgáltatónál sem.

A Nokiák meg csúnyák. :D Samsungot elvből nem veszek (S5230, Star II, Champ), Sony Ericsson sincs olyan, ami igazán bejönne.


Ez a ZTE mondhatjuk úgy, hogy szerelem volt első látásra. :D Nagyon zsírul néz ki, teszteken csupa jókat írnak róla, és egyszer úgyis ki kell próbálni az Androidos technikát, mert ahogy látom, ebben van a jövő.

Esetleg még az X8-as SE jönne be, de akkor már inkább a Blade.


Kedves 2. válaszoló! :D Köszönöm az észrevételeidet! :)

A közelben nincs Meki, busszal mondjuk sűrűn járok, így nyáron nem annyira, és itt faluhelyen hidd el, nincs wifi szinte sehol.

Routerrel nem lenne kajak? Mert akkor vennék egyet, és cső van. :D

A net amúgy azért nem kéne, mert itt van a gép, és itt mindent megnézek, amit akarok. Nem vagyok facebook függő, se ehhez hasonló "szenvedélyeim" nincsenek. :D

És rootolni tényleg nem szeretném. Már csak a garanciavesztés miatt sem. :)


És a számítógép az más. :D Ehhez értek, ahhoz nem.


1. és 3. válaszoló: Köszönöm a tanácsokat! :)

2011. júl. 5. 21:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Mármint nem vezeték nélküli routerre gondoltam, csak az lemaradt. Parasztgyerek vagyok én, nincs mindenre pénz. :DD
2011. júl. 5. 21:58
 6/15 anonim ***** válasza:

"Netcsomagot nem fogok rá rendelni"

pedig megvan ám a kényelme, mikor lefekvés után is nézhetem a gmailt meg a vaterát :) és ahhoz se kell mindig bekapcsolni a pc-t, hogy ezt-azt a megnézzek a neten. és nem is kerül tízezrekbe havonta.

2011. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát oké, csak nem szeretném aput lehúzni pénzzel...

A telót is úgy veszem, hogy eljárok dolgozni. :)

2011. júl. 6. 00:11
 8/15 A kérdező kommentje:

Hűűűha, a Vodafonnál van olyan csomag, ami egy 1000-esbe kerül havonta, 50 MB adatforgalommal, viszont a facebookért nem számítanak fel adatforgalmat, ergo korlátlan az elérése. :D

Mást amúgy sem sokat néznék.


Az 50 MB megér 1000 Ft-ot? Mert szerintem rohadtul nem. Ez úgy nagyjából milyen oldalakon mennyi netezés? (2000-ért van 500 MB-os adatforgalom)

2011. júl. 6. 00:21
 9/15 A kérdező kommentje:

Na, erre is találtam választ xD

"Ha nem használsz semmilyen az intrenetet telefonra optimalizáló programot (pl. Opera Minit), akkor lényegében egy számítógép méretű oldalt töltesz le telefonodra. Egy átlagos weboldal kb. 0,1 MB, de a képekkel, videóval és flash animációval színesített oldalak lényegesen nagyobbak lehetnek.Egy átlagos Google találati oldal 0,02 MB.Egy híroldal, pl.a BBC oldala képeket és szöveget is tartalmaz. Mérete ca. 0,07 MB.Egy online értékesítéssel foglalkozó oldal, pl. Bookline sok képet tartalmaz. Mérete ca. 0,2 MB."


Kezd megjönni hozzá amúgy a kedvem. :D Bocsi a sok pofázásért xD

2011. júl. 6. 00:23
 10/15 bp1985 ***** válasza:
A telenornál 690 ft az 50mb, a 100mb meg 1000. Magyarán a vodás nem éri meg. De asszem, hogy a t-nél is 1000 ft a 100 mega. Viszont a telenornál most van a klikk akció, ott 3 hónapig ingyenes a 100 mega.
2011. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!