Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire, HTC Wildfire S,...

HTC Wildfire, HTC Wildfire S, Nokia C6-00 vagy Samsung Galaxy 551? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Wildfire S a legjobb. De inkább egy Defyt választanék, esetleg egy Desire vagy Galaxy S ami még nem kerül olyan sokkal többe de jobb.
2011. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem túl jó : Wildfire-nek szar a felbontása a Wildfire S túl van árazva , Nokia érintős az felejtős egy életre , Samsung Galaxy 551 sem túl jó. Inkább Samsung Galaxy Ace-t vegyél.
2011. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Defy v Ace kozul valasz ilyen arba.Az ilyen aru legszarabb telokat szurtad ki.Grat:D
2011. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nincs pénzem egy Ace-re...
2011. jún. 10. 10:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg jelenleg egy Nokia 3120 Classic-om van. Gondolom arra is azt mondanád, hogy szar. 2éve van meg és semmi bajom nem volt vele. Am a HTC-t 40-ért venném, az Ace meg 20-szal több. A kérdésemben meg nem azt tettem fel, hogy ki az, aki legjobban tudja fikázni ezeket a telefonokat, hanem azt, hogy melyiket érdemesebb megvenni közülük. Ha nincs építő hozzászólásod, akkor felesleges volt ide írnod. De szerintem nekem is.
2011. jún. 10. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!