Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ACE vagy HTC...

Samsung Galaxy ACE vagy HTC Wildfire S?

Figyelt kérdés

Először is: Csak komoly válaszokat szeretnék olvasni.

Melyik a jobb? Vélemények, tapasztalatok, kritikák, előnyök és hátrányok! Minden érdekel erről a kettő telefonról! Előre is köszönöm a válaszokat. Azért kérdezem mert elakadtam, árban mindkettő ugyanannyi ha jól tudom (T-Mobile). Ha számít akkor ez lenne az első okostelefonom, ha lehet tekintsétek ezt is figyelembe. Köszönöm szépen, előre is.


2011. okt. 16. 21:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

htc.

jobb anyaghasználat, minőségi anyagokból.A samsung szar műanyag.sense.A hardver ua.

De ha rám halgatsz, hozzádobsz még egy 10est, és motorola defy.

2011. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Inkább szánj rá még egy kicsit, és vegyél Defy-t. Sokkal jobban jársz.
2011. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Jó a Motorola DEFY is csak azzal az a baj, hogy nincs rajta magyar menü! :( Oké, tudok angolul de hát azért én azt szeretném, hogy magyarul írja ki a dolgokat.

Ja és mit takar a HTC Sense?

2011. okt. 16. 21:39
 4/37 Valaki174 válasza:
Szerintem Samsung Galaxy Ace, mert ugyebár nagyobb, de jobb
2011. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
A Defy-ra van Cyanogenmod, az tudtommal tud magyarul.
2011. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jolinar, az micsoda? :O (Cyanogenmod)
2011. okt. 16. 22:03
 7/37 anonim ***** válasza:
Főzött rom. Én is olyat használok a telefonomon (CM7). Szintén Motorola de nem Defy. Jobb mint a gyári rom és van benne magyar nyelv. Én mondjuk nem emiatt raktam fel, mert nekem jó volt angolul, de ha már van akkor használom. De magyar nyelvet nem csak így lehet belevarázsolni. Ott van a More Local 2 is, de az eléggé gyenge a CM7-ben lévőhöz képest.
2011. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
De gondolom ha ezt felteszem vagy nem tudom mit csinálok vele, akkor elveszik a garancia, jól sejtem?!
2011. okt. 16. 22:25
 9/37 anonim ***** válasza:
Esetleg xperia mini, sokkal jobb mindkettőnél hardverben, csak a kijelzője kisebb, samsung 3.5 wildfire 3.2, xperia mini pedig 3 hüvelyk.
2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Igen jól. De a magyar szervizeket ismerve elég ritkán érdekli őket a telefon szoftverén milyen módosítások lettek eszközölve. Arról nem is beszélve, hogy ha gond van akkor visszateszed a gyári romot és akkor mégannyira se fogja őket érdekelni, hogy volt-e módosítva valami vagy nem.
2011. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!