Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják azt, hogy drága...

Miért mondják azt, hogy drága az iphone?

Figyelt kérdés

Jó, tényleg drága, de én azthittem 200 ezrek fölött mászkál, erre újonnan 140 az iphone 4.

HTC Sensation majd ha kijön meg 170 lesz.

SGS2 is 140 körül láttam.

Azt tudom, hogy amikor megjelenik tényleg 200 felett van, de akkor nem kell hülyének lenni, hanem várni fél évet és csak utána megvenni, ha valaki az ára miatt panaszkodik.


2011. jún. 6. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A márkanév miatt. A márkás ruhák is a márkenév miatt drágák ma már.


140 ezer Ft sok pénz, nem engedheti meg magának bárki, hogy annyit kiadjon egy telefonért. Én úgy gondolom, akkor érdemes nagy tudású telefont venni, ha teljes mértékben ki tudja használni az ember.

Szóval, egy Iphonet meg egy HTC-t csak azért megvenni (akár részletre is), hogy netezzen vagy zenét hallgasson valaki, de nem fontos, hogy azonnal elérhető legyen pl. a munkája miatt, felesleges.

2012. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azzal egyetértek, hogy 140 ezer ft sok pénz, tényleg sok, de egy HTC One X-et (180k) sosem szidnak az miatt, mert drága, ehhez képest mindenhol azt látom, hogy az iPhone-t meg rögtön szidják, mert drága, miközben jóval 180 alatt van már.

Kérdésem is erre vonatkozott, bár már nem mai kérdés.

2012. ápr. 15. 18:25
 13/13 anonim válasza:
Iphonet senkinek sem ajánlom,elég szar szóval semmilyen körülmények kozott sem ajánlom.(nekem is az van)
2014. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!