Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg optimus 7 szerintetek...

Az lg optimus 7 szerintetek jo telo?

Figyelt kérdés

Nem tudom miert, de en ahogy lattam kicsit elter az arra a tobbi hasonlo win mobile phone-s teloktol. Joval olcsobb.

Szerintetek ez azert van mert sokkal szarabb mind azok?

Mert ahogy lattam a hardver teljesitmenye megegyezik a samsung omnia 7el, htc mozart-tal stb.-vel.

Megis miert ter el kicsit az ara?

rossz a minosege?

Kb egy arba van a Motrola Defy-vel, en defy-t akartam venni, de ha egy arba vannak es az lg sokkal jobb,hardver szemponjabol akkor inkabb lg optimus7 kene.

Szerintetek melyik eri meg jobban defy v optimus 7?

(bocs ha kicsit hulyen fogalmaztam:) )

Koszi elore is a valaszokat.


2011. jún. 2. 15:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak Defy marad.:D falusi vagyok s nem tudok annyire vigyazni a telora, epp ezert jobb valasztas a Defy, es a kulseje is jobban bejon meg az andorid is jobban tetszik mind a wp7. Koszi a valaszokat:)
2011. jún. 2. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!