Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mék a jobb teló?...

Speed-L kérdése:

Szerintetek mék a jobb teló? . ZTE-Blade. Vagy LG Optimus E720?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 23:02
 1/10 anonim válasza:
Az LG Optimust nem ismerem, de, hogy a Blade egy nagy kamu az tuti
2011. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az árkategóriában én egy Galaxy Mini-t vennék!
2011. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ebben az árkategóriában én egy Galaxy Mini-t vennék!"


Én meg inkább X8-at a kijelző miatt...

2011. jún. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül, akkor az LG Optimus.Testvéremnek ilyen van, és cseppet sem olyan rossz, mint amilyennek állítják.Gyors, elég szép, és nem romlott el mióta nála van, pedig 1x le is ejtette az aszfaltra és semmi baja(!).
2011. jún. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...azt pedig hogy te X8-az akarsz venni...az is elég ó telefon és a márka is ugye...de nagyon hamar elromlik..és állandóan lefagy egyik haveromnak az van..és elég sokszro lefagy...csak mondom...én is LG-t akartam venni..csakhát elég ritka mostanság 50 alatt találni egy normálisat :/
2011. jún. 17. 10:48
 6/10 hurikan23 ***** válasza:
100%

"köszi a válaszokat...azt pedig hogy te X8-az akarsz venni...az is elég ó telefon és a márka is ugye...de nagyon hamar elromlik..és állandóan lefagy egyik haveromnak az van..és elég sokszro lefagy...csak mondom"


Nem nagyon vettem észre eddig, hogy az x8 olyan nagyon hamar elromlana, pedig a seria.hu fórumának moderátoraként nagyon sok megfordult már a kezemben...

Van több ismerősöm akinek gsm boltja és szervíze is van, de nem nagyon említették eddig, hogy x8-at amiatt vittek volna hozzájuk, hogy elromlott. Viszont nagyon sokat visznek be hozzájuk olyan "hibákkal" amit nyilvánvalóan a tulajdonos idézett elő, pl. valamit elállított és utána nem volt pl. net. De ez a többi telefonra is igaz.

A fórumomon lévő x8-as topikokban lévő hozzászólásokban sem nagyon találni olyat ami az x8 meghibásodásával kapcsolatos...

Az meg, hogy lefagy én nem tapasztaltam csak 2.3-as főzött rommal, de ezek még mind erősen fejlesztés alatt állnak, ha valaki x8-ra főzött romot akar, akkor most még a 2.2-es a legjobb választás.

2011. jún. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hogy mék? mink azt mostan itten nem tudhassuk....te meg maj' eldöntöd egy Kazinczy-randi után
2011. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
HTC HD2
2011. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Samsung chat 335
2011. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
az LG téleg jó mivel az én unoka tesómnak az van és minden tuti vele!!!!
2011. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!