Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó teló az LG Optimus?

Jó teló az LG Optimus?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Androidos és egész jó,olcsó.

a WiFi -je hogy megy?

Jó választás lenne?

Tudom,hogy az LG-k nem oylan jük, de ez mégis csak Androidos.:D


2011. jan. 11. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:

tudom, hogy az LG-k nem olyan jók*

ja és az LG Optimus GT540 -re gondoltam.

2011. jan. 11. 20:32
 2/9 anonim válasza:
Szerintem LG-t semmiképp ne vegyél..
2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Az utolsó telefonmárka amire ránézek az LG. A saját bőrőmőn és pénztárcámon tanultam meg, hogy ennek igy kell lennie.

2011. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy Androidos és egész jó,olcsó.

a WiFi -je hogy megy?

Jó választás lenne?

Tudom,hogy az LG-k nem oylan jük, de ez mégis csak Androidos.:D


Egész jó?? Neem, egész rossz, messze nincs rendben a telefon, minőségtelen és rossz, rezisztiv képernyő, proceszzora, az a kicsi is, gyakran lefagy stb..

Olcsó?? Ez a baj, semmi tartósság, mégis mennyi időre akarsz telefont venni?? 5-6 hónap??

Wi-fi-je?? Kritikán aluli, legtöbbször nem kap jelt, vlmien hálozati problémák miatt.

Jó választás?? Nem, nagyon nem. Akármilyen Androidos, abban is leghátúl kullog az 1.6-os rendszerrel, mig az ilyen tudású Samukat már 2.1-el vagy 2.2-vel adják. Az oprendszer az jó, de aköré egy nagyon silány és értékelhetelen telefont épitett nekünk az LG.

LG?? Hogy Koreábol soha ki nem engedték volna!! A Samsung is koreai, de mégis ég és föld a kettő.

2011. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokan mondják hogy "Ó, rezisztív a touchscreen, de nagyon jó minőségű, a rosszabb kapacitívakat kenterbe veri" -

én megtapiztam, és rezisztívhez képest tényleg nem rossz, de nem tudok elképzelni olyan kapacitívat, ami ennél rosszabb lehet. A rezisztív képernyő sajnos egy lejárt technológia, ez van.

2011. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egész jó?? Neem, egész rossz, messze nincs rendben a telefon, minőségtelen és rossz, rezisztiv képernyő, proceszzora, az a kicsi is, gyakran lefagy stb.."


Minőségre nem rossz, az hogy rezisztív az nem feltétlen gáz, Nokia 5800 is az, processzor átlagos, egyszer sem fagyott még le.


"Olcsó?? Ez a baj, semmi tartósság, mégis mennyi időre akarsz telefont venni?? 5-6 hónap??"


Bírja az tovább is, 2 év garancia van rá. Ha gond van vele javítják.


"Wi-fi-je?? Kritikán aluli, legtöbbször nem kap jelt, vlmien hálozati problémák miatt."


Érdekes nálam mindig talál jelet és stabil is.


"Jó választás?? Nem, nagyon nem."


Hát tekintve, hogy ebben az árban van jobb teló is így én is mást vennék.


"Akármilyen Androidos, abban is leghátúl kullog az 1.6-os"


Olvasd el: [link]


"LG?? Hogy Koreábol soha ki nem engedték volna!!"


Ha 25k alatt lenne akkor jó vétel lenne.

Így csak egy nem rossz teló csak drágán.


Kapacitív teló már annyiból is jobb, hogy keményebb az üvege és nehezebben törik, az LG-re a rezisztív miatt jobban vigyázni kell.

2011. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elfogult LG fanokkal nem állok le vitatkozni. Én olyan tényeket soroltam, amelyek a leggyakoribbak, mikor az LG GT540 tulajdonásiról beszélünk. Mikor naponta neked hoznak vissza több tucatot belőle, mert a fent emlitettek nem müködnek akkor elfogadom, hogy talán van némi tapasztalatod az LG minőségről..addig, csak egy kis elfogult vagy.
2011. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Érdekes, nekem is az van és a netem pöttyre jön, semmi baj vele.


Abadzki falván nem is fog menni a wifi :))

2011. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a legjobb az lg fajtából

az a lgoptimus 3d

3d-s videót tudsz rögzíteni meg fényképezni és szemüveg nélkül mutatja a mobil 3d-sen

[link]

2011. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!