Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg optimus 7 szerintetek...

Az lg optimus 7 szerintetek jo telo?

Figyelt kérdés

Nem tudom miert, de en ahogy lattam kicsit elter az arra a tobbi hasonlo win mobile phone-s teloktol. Joval olcsobb.

Szerintetek ez azert van mert sokkal szarabb mind azok?

Mert ahogy lattam a hardver teljesitmenye megegyezik a samsung omnia 7el, htc mozart-tal stb.-vel.

Megis miert ter el kicsit az ara?

rossz a minosege?

Kb egy arba van a Motrola Defy-vel, en defy-t akartam venni, de ha egy arba vannak es az lg sokkal jobb,hardver szemponjabol akkor inkabb lg optimus7 kene.

Szerintetek melyik eri meg jobban defy v optimus 7?

(bocs ha kicsit hulyen fogalmaztam:) )

Koszi elore is a valaszokat.


2011. jún. 2. 15:06
1 2
 1/11 Panda Péter ***** válasza:

ha pusztán a hardvert nézzük, akkor az lg. ha fontos az ütésállóság, akkor moto. ha "hekkelni" akarod a telefonod (mmint az oprendszert), akkor moto. ha kell a hivatalos gyári OS frissítés akkor lg. egyébként oprenszerszimpátia kérdése.

FIGYELEM! magánvélemény következik, nem beszólni: én az LG-t venném.

2011. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Kicsit igazsag szerint jobban tetszik az android mind a mobile phone, de inkabb mobile phonet hasznalnak:D. Amugy h erted ezt a "hackeles" dolgot a motorolanal?
2011. jún. 2. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Rootolás, romcsere, processzor húzás meg ilyesmik. Ezt egy WP7-es mobilnál még nem igazán lehet megcsinálni.
2011. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Panda Péter ***** válasza:
igen, pontosan erre gondoltam, andoridnál jobban bele lehet turkálni a rendszerbe, és a kinézetét is jobban személyre lehet szabni. viszont wp7-nél az összes mobilra kijön a mango frissítés (magyar nyelvvel), míg a moto kb sz*rik rá az android update-ekre, hiába sírnak a defy/xt720 tulajok.
2011. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah ertem. En nem erost piszkalodnak a softwereben, mert abbol altalaba csak hibak keletkeznek. Inkabb csak eredeti frissiteseket tennek ra.
2011. jún. 2. 15:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb lg lesz belolle. Vigyaznek ra nem arrol van szo, de azert remelem kibir egy par utodest a zsebben(persze tartoval h ne karcolodjon). De fontos dolog a kerdesemben az, h miert ter el az ara a tobbi WP7 telotol?
2011. jún. 2. 15:26
 7/11 Panda Péter ***** válasza:
egyrészt lg árstratégia, plusz az lg nem olyan erős brand, mint a samu vagy a htc, ezért ha akarnának se kérhetnének el többet érte.
2011. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De azert jobban megeri mind a motorola defy nem?
2011. jún. 2. 15:35
 9/11 A kérdező kommentje:
A "felhasznaloi elmeny" szempontjara celzok. jobb jatekok mennek s jobban birja a progikat is nem?
2011. jún. 2. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem a defy-nek faszányosabb a rendszere. de ha már wp 7, akkor omnia 7.
2011. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!