Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefon...

Szerintetek milyen telefon lenne jó egy 10 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Beszarok, minek egy 10éves gyereknek telefon? nem hiszem h vad bulikba jár és este 12kör jön haza... vagy ha végképp akarsz akkor csak is egy LG KP500-ast vegyél.
2011. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a szülők minden topicban csak ócsárolni tudják hogy minek a gyereknek ilyen olyan telefon meg hogy csak engem tudjon hívni meg a legalapabb jajj játék nehogy legyen rajta jajj megtehetjük de mégsem kel neki egy csúcskategóriás stb
2011. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szülő, de akkor sem értem, hogy minek egy gyereknek telefon. Reggel elindul otthonról, egész nap az iskolában van, délután hazaért. Kész történet vége. Egy 10 éves gyerek nem jár el bulizni, nem kollégista. Nincs szüksége telefonra. Ha játszani akar, vegyetek neki PSP-t!
2012. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!