Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 12 éves gyereknek ilyen telefon?

12 éves gyereknek ilyen telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Öcsémnek hamarosan szülinapja lesz,és telefont fog kapni,csak nem tudjuk még milyet.100% vodafone.Samsung S5230-at vagy az LG GS290-et gondoltuk neki.Kérdeztük is hogy jó e vagy nem.


Szóval a helyzet

Samsung: vodafone-nál nem játsza a játékokat amúgy jóvolna neki


LG: amikor megy a játék a képernyő tetején írja az időt akku-t stb,ezért nem teljes a képernyő méret és így nem teljes a játék rajta


Ezeket ő mondta.Ezek mennyire igazak?

És nem túlzás az ilyen telefonok egy 12 évesnek?


Nekem SE mini pro-m van,lehetne neki is,de az nem neki való szerintem.


2011. szept. 8. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen komoly telefon még nem való 12 évesnek. 13 éves húgom kapott egy használt nokia 3110c-t bagóért szereztük neki, boldogul vele és ha elveszti véletlenül vagy eltöri vagy mittudomén akkor nem bukunk rajta sok mindent. Komolyabb telefont inkább akkor vegyetek ha már kicsit idősebb lesz, de addig ne. És lehetőleg nokiát mert az strapabíróbb, vagy samsungot.
2011. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ezek komoly telefonok??????????:DxD

Fos mind a 2!

Ne kínozzátok szegény gyereket ilyen telefonnal.:D

Inkább vmi gombos Nokiát.

2011. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ezekkel szenvedne csak a gyerek, inkább valami olyat amin tényleg lehet játszani. inkább valami gombosat.
2011. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
miért ne játszaná a vodás telo a játékot?hivd fel az ügyfélszolgálatot...
2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha játszani kell neki, vegyetek PSP-t. Ha telefonálni, utolérni, akkor akármilyet, ami működik. Ha drága teló kell neki, spóroljon rá.
2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is gombos nokiát vegyetek. Ezek a legsz*rabb érintősök..
2011. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
45%

Szia!

Ha első telefonja lesz akkor mindenképp valami olcsóbb kategóriást válasszatok, lehetőleg ne érintőképernyőset. Zenét hallgatni, játszani ugyanúgy tud azokon is. Esetleg kérjetek a Vodafone-tól prospektusokat, és akkor ki tudja választani, hogy melyik tetszik neki. Persze egy árkeretet szabjatok meg, hogy pl. 20 ezer forinttól-35 ezer forintig mehet el a választásban.

2011. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem ajánlom ezeket a telefonokat, inkább a Nokia 2700 classic-ot. Nekem is olyan van, és van rajta egy olyan durva autós játék, hogy az tyűha:D

2011. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
LG Optimus One / ZTE Blade
2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

(Előző vagyok)


Helyesbítenék: ha játszani akar akkor valami olcsó androidos telót vegyetek neki (akár használtat).

2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!