Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják ennyire az iPhonet?

Miért utálják ennyire az iPhonet?

Figyelt kérdés
Maga a telefon szebb, mint a Galaxy S, szépen, izlésesen meg van csinálva az egész. Nem recseg ropog. Az AppStore választéka össze nem hasonlítható az Android Marketével. Maga az iOS sokkal gyorsabb, letisztultabb és stabilabb rendszer. Az aksija tovább bírja, mint a Galaxy Sé. Szebb a képe, nagyobb a net és a játék élvezete. Amíg meg gyors, pontos, precíz, addig nem nagyon hat meg a RAM, meg az S2 hiperszuper 2magos procija sem.
2011. márc. 7. 21:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egy 2 perces művelet, aminek a neve Jailbreak teljesen megoldja a testreszabhatóság kérdését. Akár HTC-s, akár windowsos kezelőfelületet is beállíthatunk a telefonnak. Ezeken felül szinte bármit át lehet állítani rajta egy Jailbreak után. Szerintem a Symbian nem olyan felhasználóbarát mint az iOS. Nem vagyok szűk látókörű mert több mint fél évig Nokia C6-ot és E71-et is használtam a 3GS mellett, és tudom milyen a Symbian. :)
2011. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nézd meg a nexus 4-et ami olyan 115K és jobb mint az iphone, és most nem a 4--re gondolok, mert sztem mikor ez a kérdés ki lett írva akkor a 4 volt a topon, a nexus 4 1000x jobb, olcsóbb, és büszke lehet az aki használja
2013. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!