Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják ennyire az iPhonet?

Miért utálják ennyire az iPhonet?

Figyelt kérdés
Maga a telefon szebb, mint a Galaxy S, szépen, izlésesen meg van csinálva az egész. Nem recseg ropog. Az AppStore választéka össze nem hasonlítható az Android Marketével. Maga az iOS sokkal gyorsabb, letisztultabb és stabilabb rendszer. Az aksija tovább bírja, mint a Galaxy Sé. Szebb a képe, nagyobb a net és a játék élvezete. Amíg meg gyors, pontos, precíz, addig nem nagyon hat meg a RAM, meg az S2 hiperszuper 2magos procija sem.
2011. márc. 7. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek mi szép, teljesen szubjektív. Nekem például egyáltalán nem tetszik az iPhone (igaz, hogy a Galaxy S sem, túl gagyiműanyag hatású a hátlapja). Viszont azt nem mondanám szubjektívnak, hogy az értéke két-háromszorosát pofátlanul elkérik érte. Ugyanilyen, vagy még jobb telefonok kaphatók töredékárért.
2011. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

az biztos hogy jobb de sgs-nél

de a sgs2 nél már nem

de várjuk meg az iphone 5-öt ami juniusban mutatnak be

2011. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ne jöjjünk már az árral. a legjobb telefon a piacon. bármilyen baromság tölthető rá appstoreról, jól össze van rakva, kiforrott, gyors, percíz. kell több?
2011. márc. 7. 21:58
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert státusztelefon, nagy többség csak villogni veszi, használni meg töredékét ha használja a lehetőségeinek, sok azt sem tudja mi minden van benne.

Az ára a tudásához (más készülékekhez) igen magas.

A szépség egyéni, általában nem jelenthető ki, hogy szép vagy sem. Kinek ez, kinek az...

2011. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Kérdeztél valamit, én meg válaszoltam, és tény, hogy nem a legjobb telefon a piacon. Az árát meg végképp nem éri meg. De minek kérdezel, ha az iOS a vallásod, és nem vagy hajlandó elfogadni a válaszokat?
2011. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kik utálják és kik nem, én csak a saját véleményemet tolmácsolhatom:

Részemről semmi késztetés, hogy vegyek, mert nem használnám ki. Nem érdekel egy telefonban a telefonáláson meg az sms íráson kívül semmi. Ami érdekel, hogy ne tömegtelefonom legyen, hanem kicsit exkluzívabb. Éppen ezért nekem a Nokia 8910i volt régen, aztán 8800. Az iPhone ugyan elég drága, de nagyon pupulista, mert nagyon sokan bomlanak érte. Ráadásul elég drága díjcsomagok kellenek a kihasználásához. Az meg, hogy akksit sem lehet benne cserélni, kimondottan konzumer szutyokká teszi.

Úgyhogy nem az én világom. Semmi KÜLÖNLEGES nincs a birtoklásában.

2011. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
felsoroltam egy rakat érvet, és csak annyit kapok hogy drága. azért mert nektek nincs rá pénzetek, azért nem kell lehurrogni.
2011. márc. 7. 22:03
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1. A szép mindenkinek más, továbbá művelt ember szépségen nem vitatkozik, tehát érvnek sem hoz fel ilyent.

2. A Galaxy S sem recseg-ropog, ezt mindenki tudja, aki már komolyabban dolgozott a készüléken.

3. Habár az AppStore választéka sokkal nagyobb, a legtöbb alkalmazás nem kicsiny kis hazánkra van fejlesztve. Továbbá ki az, aki kitujda használni az Android vagy AppStore összes alkalmazását?? Akkor meg minek ilyen érv?? Mert mindegyikben vannak minőségi és gyenge alkalmazások is.

4. Az oprendszer mindkettőnél hasonlóan gyors, letisztult, stabil, továbbá elfogultság kérdése, hogy ki melyiket tartja jobbnak.

5. Az akkumulátor merülése nagyban függ a használattól is, ilyent megállapitani nem lehet, hogy tovább birja. Nálam az iPhone birja 2 napot, barátom SGS-e ha nem használja viszi 3-4 napig is. (példa)

6. A képernyő szépség....én mindkét telefonon néztem filmet, játszodtam, neteztem, de tagadhatatlanul szebbek a szinek a Galaxy S-ben, élénkebbek, mig a Retina Display-en ezek fakók. Viszont a fehér sokkal szebb az iPhone-on, mig a feketével kegyetlenül veri a Retinát a SuperAMOLED. Hogy őszinte legyek nekem a szinek milyensége fontosabb, ezért az SGS képernyője szebb.

7. A Galaxy S2 tagadhatatlanul jobb lesz, mint a 4-es iPhone és te is tudod nagyon jól, hogy meg fogja szorongatni az iPhone-t, ezért is van ez a kérdés, amely inkább reklám, mint vélaszok várása.


Hogy a kisebb pozitivumok az iPhone4 javára (habár ezek a pozitivumok személytől függőek, mert van akinek az SGS a jobb) megérik-e a többletárat, mondhatni dupla árat?? Na itt mondom, hogy ne szórakozzál...amig egy SGS is képes egyeseknek nyujtani azt az élményt mit az iPhone, akkor minek adjanak ki kétszer annyit??? Mert a pénzt senki nem a fáról szedi.

2011. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Vadmeggy ***** válasza:
Rengeteg érvet felsoroltunk az iphone ellen, csak te nem vagy képes elfogadni, mert egy machívő vagy. Számomra az a szomorú, hogy ha egy nokia 3310et kagyló formájú tokba raknának, tennének rá egy almát, akkor is rengeteg ember megvenné, mert MAC. Én sem veszek popolista terméket, mert gyűlölöm a sznob embereket, akik egy telefont csak azért vesznek meg, hogy felvágjanak vele.
2011. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogyan lehet egyáltalán egy TÁRGYAT utálni.
2011. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!