Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy iphonét kártyafü...

Ha veszek egy iphonét kártyafüggetlent akkor a redbullos (telenor) -os kártya is belemegy vagy az csak redbull mobilokba?

Figyelt kérdés
mert van redbull mobilom és annak a kártyáját használom és az iphone felismeri azt a kártyát is vagy nem?
2011. szept. 4. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem felismeri!Sőt biztos!:)
2011. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi akkor megrendelem az iphonét mert nincs kedvem hogy megint új számom legyen
2011. szept. 4. 10:16
 3/12 anonim válasza:
61%
mi az az iphoné? :)
2011. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az Iphone-ba micro-SIM kártya kell, nem tudom, hogy a Telenor-nál adnak-e ilyet.


Másik gond lehet, hogy nem tudsz majd zenéket rátölteni a Itunes-on keresztül, mert nem enged regisztrálni Telenoros kártyán keresztül és talán alkalmazásokat sem enged letölteni.


Szerintem járj utána alaposan!

2011. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
ha a chip ugyanakkora mint normál kártyákon akkor le tudod vágni ollóval , nagyon egyszerű , keress rá (micro sim ) méretre
2011. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
ma 10:28: Ez hülyeség. Nekem is függetlenített és t-mobilos kártya van benne, miközben spanyolországi a telefon. Minden letudok tölteni az iTunesröl gond nélkül.
2011. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kérdező viszont Telenor-os kártyát akar beletenni és nem T-mobilost. A T-mobilnál árulnak hivatalosan Iphone-t, a Telenornál nem!
2011. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokan hasznalnak telenoros kartyat az iPhonenal. Csak MicroSim mereture kell vagni
2011. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kutatott az ügyben mert még is 120ezer forintot készülök kiadni
2011. szept. 4. 11:29
 10/12 anonim ***** válasza:
ma 10:50: Semmi köze a szolgáltatónak ehhez. Ha függetlenítve van akkor elfogad bármilyet ami belefér.
2011. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!