Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért utálják ennyire az iPhonet?

Miért utálják ennyire az iPhonet?

Figyelt kérdés
Maga a telefon szebb, mint a Galaxy S, szépen, izlésesen meg van csinálva az egész. Nem recseg ropog. Az AppStore választéka össze nem hasonlítható az Android Marketével. Maga az iOS sokkal gyorsabb, letisztultabb és stabilabb rendszer. Az aksija tovább bírja, mint a Galaxy Sé. Szebb a képe, nagyobb a net és a játék élvezete. Amíg meg gyors, pontos, precíz, addig nem nagyon hat meg a RAM, meg az S2 hiperszuper 2magos procija sem.
2011. márc. 7. 21:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
bár lehet nem fogjátok elhinni, de androidos vagyok, egyik haverom idegesít folyamat az iPhonenal, én már felsoroltam neki mindent, amit tudtam, csak ki akartam provokálni belőletek pár új "ütőkártyát". a 69%os adott is két jó tippet:)
2011. márc. 7. 22:16
 12/22 anonim válasza:
Az még nem lenne baj, hogy drága, ha tudna is annyit.. de az a nagy helyzet, hogy ennyi pénzért sokkal jobb androidos/win7-es okostelefonokat lehet már kapni. mellesleg az iphone szerintem(és nem csak szerintem) azért drága mert az alma logót is ki kell fizetni, nem csak a telefont. Igen, eltaláltad, nincs rá pénzem, és ha lenne is iphone-ra bizisten nem adnék ki ennyit. Nem vagyok iphone szakértő, de úgy tudom hogyha valamit is akarsz kezdeni vele, akkor az első a jailbreak, ami meg garivesztést von maga után, nemde?(javítsatok ki ha tévedek) és igen, pénzért tényleg nagyon jó kis alkalmazásokat lehet letölteni rá..
2011. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért "utálom" mert sok iphone tulaj olyan mint te, és a viselkedéseddel csak leírod magad.
2011. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Panda Péter ***** válasza:
70%
azért nem szeretem az iphone-t, meg úgy az összes apple terméket, mert kurv@'ra nem akarok egy steve jobs bácsi által megálmodott csillámpónis, bárányfelhős, egy-gombos eszközöket tartalmazó világban élni. nekem igenis fontos egy rendszer testreszabhatósága, a módosításra való jog, és ebben még a trágya symbian is veri az ios-t.
2011. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A jailbreak nem von maga után gari vesztést! csak mondom. De izések és pofonok! Van több millió ember mindenkinek más az ízlése. (Nézd meg a zenei ízléseket is, mindenkinek más!) Én IPhone párti vagyok! De más ember lehet azt mondja hogy symbian/Windows Phone7/Android Annyi ember annyi ízlés! Mindenki döntse el, hogy meik OS-t fogja használni!
2011. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az a baja az embereknek, hogy az Iphone drága. Mondhatni, egy luxuscikk. Tény, hogy messze a legjobb a telefon. Sokan azért szidják, mert egyesek azért veszik meg, mert egy alma van rajta. Ennyi erővel utálhatnák a Bentley-t is, mert az is kevés embernek van, és drága, viszont a "márka kötelez". Ha van egy Samsung Galaxy S-ed akkor csak annyit mondanak, hogy milyen jó telefon. Ha egy Iphone kapsz elő (amit lehet venni szinte ugyanannyiért) akkor meg sznob vagy. Ez nem az Apple hibája, ha elérhetőbb áron lennének a telefonjaik, többen vennék. Ez a tényleg sznob emberek hibája. Akiket tényleg a "márka kötelezi".

Nekem is Iphone-om van, soha nem veszem elő utcán, soha nem dicsekszem, vágok fel vele. Minden telefontípust kipróbáltam már, messze ez a legjobb. Nem vagyok sznob, se gazdag. A paneldzsungel közepén élek, a kilátás egy szemétégetőre mutat, és nem is keresek jobban az átlagnál. Nem a szüleim vették meg nekem, megdolgoztam érte, már különélek. Csak ezt senki nem kérdezi meg.

2011. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Looool, hát nem tudom ki írta, hogy a Symbian veri az iOS-t :D de leestem a székről a röhögéstől. Megsúgom a Symbian leáldozóban van, PC World felmérései alapján a legstabilabb oprendszer az iOS, ugyanakkor az Android népszerűbb mert olcsóbb, de a Symbiant még a BlackBerry OS is megelőzi :D Az iOS-t régebb óta fejlesztik ezért stabilabb, gyorsabb, jobb. Igaz az Android nagyon sokat fejlődött az elmúlt 2 évben, és abban lesz a jövő mivel megfizethető a kispolgárok számára is. Én is Apple-ös vagyok, és én simán kihasználom az iPhone-ban rejlő lehetőségeket. Az összehasonlításoknál is megnézhető hogy az iPhone megelőzi a Samsung Galaxy S-t. Nézzük csak pl a 960x640-es kijelző azért már nem rossz, az összeszerelés minősége pedig egyértelműen jobb. A Galaxy S anyaghasználata egyenlő egy műanyag flakonéval, recseg, ropog, műanyag, stb. Ellenben az iPhone 4 üveg és fém. Ha pedig a mindenféle új telefonokról beszél mindenki amik még nem jelentek meg, akkor várjuk csak meg a nyarat, mert jön az iPhone 5. Lehet elfogultnak tűnök, de a mérési és szakemberek által végzett összehasonlítási adatok nem hazudnak.
2011. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nálam nem pénzkérdés (szerencsére), azt vehetném meg, amelyiket akarom, nincs bennem utálat az IPhonnal szemben, de nem venném meg, mások jobban tetszenek...
2011. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem iPhone 4-em van.

Imádom.


Felhasználó vagyok és nem kockazseni.


Véleményem hogy miért utálják ennyire:

Mert túl drágának tartják = nem engedhetik meg maguknak.

Vagyis én így látom a többséget - persze biztosan vannak kivételek.

Nekem pl. eddig senki nem mondta hogy hűdegagyi telefonod van... mondjuk lesnék is :D


Az alkalmazásokra annyit, ha jól tudsz angolul akkor elég nagy tér nyílik meg előtted - de ez ugyanúgy érvényes az internetre is:

*Pl. angolról tanulok kínait :D

*vagy most html kódokat töltöttem - kíváncsi vagyok mi ragadt meg egy kiscsajnak mint én a gimiből.

*Vagy könyvolvasás.

*Most word dokumentumokat töltöttem rá.

*A héten már tényleg teszek rá egy sorozatot utazáshoz.

*Jah és van rajta: 7 anatómiai alkalmazásom, ebből egy a Gray's Anatomy - neeeem ez nem a sorozat -.- hanem az ATLASZ!!!

*egy egész biokémiakönyv - persze ezek is angolul.

*Oxford orvosi szótár, meg mindenféle más szótár, *nyelvtanuló program

*Fájlletöltő program.

*Lakástervező.

*rajzolós programok: [link] a haját újrarajzolásnál elszúrtam mert már elfelejtettem újra ránagyítani miután mégegyszer átsatíroztam

*Pár játék: Fifa11- persze nem vetekszik az xboxszal :) de elmegy, Sims3, Dexter-rulez, nah és egy malom- amivel apum húzta a fejem, hogy ezért vettem ilyen drága telót, hogy malmozzak, mindjárt készít nekem egy 3D-s pályát. :D

Ébresztőóra ami tényleg a megfelelő alvásciklusban kelt - tesztelve.


Jah és telelésből hazaérve vettem észre hogy ez menti hogy hol fotóztam :D:D és rájöttem hogy tök más útvonalon jöttünk haza mint ahol én hittem.


Ha vki tud még am érdekes/hasznos alkalmazást írhat privibe.


nah de mindegy nem tudnám írásban tökéletesen leírni mennyire megkönnyíti a mindennapjaimat mert abból novella lenne :)

2011. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Panda Péter ***** válasza:

A "Looool, hát nem tudom ki írta, hogy a Symbian veri az iOS-t :D" kezdetű hozzászólás írójának:

látszik, hogy egy szemellenzős fanboy vagy, és vagy szimplán nem olvastad el a mondatot, amit írtam, vagy csak nem jutott el a tudatodig. NEM jobb a symbian az iOS-nél, viszont TÉNY hogy sokkal jobban testreszabható, a fejlesztők jóval szabadabb kezet kapnak, majdnem a kernelig is letúrhatnak, míg az iOS elég kötött. én csak ezt a kötöttséget nem szeretem az Apple termékekben, meg azt a mágikus ködöt amit Steve Jobs bácsi (mellesleg zseniálisan) az almás termékek köré épített. Az apple termékei harveresen mindig is az élvonalban voltak, legyen szó számítógépről, zenelejátszóról vagy telefonról, azonban nem mindenki szereti a kézhezkapott, módosíthatatlan kezelőfelületet, és a rugalmatlan szoftveres körítést (lásd iPod, baromi jó lejátszó, de a szoftver és az iTunes öli meg, a Rockbox-osított iPod Classic viszont nagyon népszerű).

2011. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!