Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok Sony Ericsson...

Hogy tudok Sony Ericsson X8-ason sms írásnál (meg a többinél is) számokat meg ékezetes betűket írni?

Figyelt kérdés
Illetve azt még meg tudnátok írni, hogy azt hogyan lehet, hogy ne olyan gyorsírásos legyen az sms írásnál. (utálom, hogy maga találja ki a szavakat nekem és sose arra gondol amit én akarok) Ma vettem meg a telefont, úgyhogy még nem igazán tudtam sokat kezelni.
2011. febr. 26. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ékezetes betűket meg úgy tudsz írni, hogy hosszan nyomod azt a betűt amelyikre ékezetet szeretnél rakni.

pl "a" betű:


[link]


3.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2011. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ékezetes betűt úgy kell hogy hosszan nyomod és megjelennek. Számokat és más karaktereket úgy kell hogy legalsó sorban balról a második karaktert megnyomod. Ugyanígy jössz vissza a betűkhöz is. A t9 szótárt így kell kikapcsolni: beállítások - nyelv és billentyűzet - alapértelmezett bevitel - gyors szöveg beállításai - helyesírási hiba javítása - kézi választás vagy ki.
2011. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2011. febr. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!