Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki unja rajtam kívül a napi...

Ki unja rajtam kívül a napi 30 darab Iphone-os kérdéseket? Mert ugye google.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:22
1 2 3
 21/28 BlueBull ***** válasza:

mi az hogy mit pattog??? a korától nem függve akármit tudhat, főleg ha érdekli, és minden idejét ezzel tölti. jézusom ilyen embereket.ha neked 16 évesen nehezedre esett az ilyen dolgokkal való foglalkozás, vagy egyszerűen hülye voltál (vagy) hozzá még más lehet okos.

98-ban születtem...

2011. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A helyes gondolatmenetedet és érveidet nem kellett volna elrontsd azzal, hogy odairod, hogy 98-as vagy!
2011. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
igen, van akinek nem ér semmit a véleményed még ha helytálló is ha 12 éves vagy...
2011. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezt te is igy gondolod vagy csak irónia volt? :)
2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hmmm...mit pattogok?Lássukcsak reggel 7től suli délután 4ig,4től este 7.30ig mobilszervízben segítek(softwares problémák,függetlenítés,stb)

8-ra haza érek alig van időm tanulni,féltizenegytől éjfélig netezek általában,engadget,mobilarena,aztán hétvégén Corona SDK-val programozni segítek IOS játékot egyik barátomnak.

Délután edzés,aztán este a weboldalamat szerkezdgetem több,mint 2éve.Ha van időm akkor ide is benézek és segítek jóindulattal,optimizmussal,de csak olyanoknak akik nem valami hülyeséget kérdeznek vagy magától értetődőt.Ja és minden pénzem mobilokra meg ilyen marhaságokra költöm,nameg az én drága motormra :)

Hetente kb 2új mobil ...most Htc Hero-m van,nokia 6220classic,iPhone 3G,iPhone 3GS,Nokia 6500Slide,Samsung Galaxy S és holnap ha minden igaz lesz egy Omnia7-esem.

Szerintem valamit azért értek hozzá.Nmetudom te hány éves vagy,de nem is igazán érdekel,mert nemtudom miért kell lenézned a 16éveseket...

PS: januárban születtem,szóval nehezen lehetek 16éves.

2011. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
turorudi! Majd ha megkapod az OMNIA7-et légyszives irjál ide pár szót róla, mert olyant akarok venni, vagy Galaxy S-et. Nem tudok dönteni, ezért minden részlet fontos volna! Köszi!
2011. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az igen turorudi..Jól van, bocs, ezeket nem tudtam. Most, hogy ezeket leírtad, már mindjárt más :D


BlueBull: no comment -.- xD

2011. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha holnap meglesz akkor írok róla valamit.Galaxy S-em volt,nagyon jó mobil egyébként,szép vékony elegáns,én mindig az apróságokat nagyon tudom értékelni a samsungnál,mint pl. a hátlap:szemben kékes oldalról a kompozit szálazás feketés carbon :D

Játékok terén is komoly,jobb,mint a Desire.

Netezés közben ha sokáig nézel valamit akkor kicsit fura lesz,mert az egésznek olyan kékes beütése van a kontrasztnak.

2011. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!