Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki unja rajtam kívül a napi...

Ki unja rajtam kívül a napi 30 darab Iphone-os kérdéseket? Mert ugye google.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"Hol van ezeknek az embereknek az értékrendje, a realitása?"


Nézd én főiskolára járok de bulizni nem szoktam mivel van barátnőm és így jut pénzem jobb ruhákra és volt már mikor beszóltak, hogy biztos apuci vette. Pont olyan szól be aki egy hétvége alatt elbasz egy 5 ezrest mondjuk. Mindenkinek más az értékrendje. Én szeretek normálisan öltözni de valakinek csak a party vagy az Ájfón a fontos, a ruhával nem törődik.

2011. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Igen, épp ezért utaltam arra, hogy abnormális az értékrendjük.

Előbb "jelenjen meg" , és utána kapja elő a menő telefont, mert így nevetségessé válik. Olyan mintha egy hajléktalan ennivalóra kérne pénzt, közben meg aranylánc lógna a nyakában.

2011. febr. 18. 15:03
 13/28 anonim ***** válasza:
Egyébként azért van pl Olaszolrszágban olyan sok embernek,mert vicces áron adják,ha megjelenik egy újabb(még a lefizetés módszer sem érdekli őket,hogy havonta honnan fog előszedni jópár eurót)
2011. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Régen a legjobb barátom vett t-mobileból 3g 16gb-ot.

Számoltam egy kicsit és meghökkentem.Legnagyobb Itarif csomaggal vette ami teljesen felesleges volt neki.

199Euró az első rész.

aztán 24hónapra,havonta 99euro-t fizet ki...

Aki akarja az számolja ki a végösszeget...

Azóta is bánja,még fél évig fizeti.

2011. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta is bánja,még fél évig fizeti."


Az ilyen embereket nem tudom sajnálni. Aki nem tud elolvasni egy szerződést aláírás előtt az meg is érdemli. Neten is el lehet olvasni mindent, fórumok is vannak ahol segítenek. Tudhatta volna, hogy mi vár rá.

2011. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem unom ezeket a kérdéseket, mert akinek csak lehet segitek, ezért is járok ide! Hanem amit nagyon unok, az az Apple fanokkal való viták! Erősitik, hogy az a legjobb, akinek nem olyan van az egy elvetemült nyomorék! Na kérdem én, ki az az utolsó suttyó, aki ilyen gyermeket nevel! Az ilyenek nem tudnak örülni semminek, hálátlanok és ilyen helyeken majmolják a készüléket! Az iPhone az én értékrendemben egy ugyanolyan készülék, mint a Galaxy S, OMNIA7, Desire vagy egyéb felsőkategóriások. Semmitől nem érzem különbnek a többinél és arra sem nézek fel az utcán akinek ilyen van, mert az is ember és nálam messze nem a pénz, telefon a mérvadó, hanem a viselkedés! Szóval a legszánalmasabb emberek azok, akik azért veszik, mert azt hiszik menő! Nem, nem az! Maximum a tini r.i.b.a.n.c.o.k előtt! Továbbá az a sajnos, hogy a fiatalok annyira beleélik magukat ebbe a készülékbe, hogy hátrányosnak érzik magukat embertársaikkal szembe! Itt igazán sajnálatot érzek, mert a világ nem erről kéne szóljon! Továbbá messze nem anyian vesznek iPhone-t, ahányan ide kérdést tesznek fel, csak aki megvette vagy villogni akar, a nyomorult vagy fanolja a készüléket és igy probál reklámot és prestige-t csinálni! A nyugatiakra visszatérve. Tudjátok melyik Angliában, Franciaországban, Németországban, Svájcban, Hollandiában és egyéb gazdag államokban a piacvezető telefonmárka: a Samsung. (az okostelefonokból az abszolut piacvezető) Kint ésszel vásárolnak és igazán megnézik, hogy mire is adnak ki pénzt és hidjétek el ott nem adnak felesleges euro-kat egy telefonra, mert alma van a hátán, vagy agyon van reklámozva!
2011. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Kint ésszel vásárolnak és igazán megnézik, hogy mire is adnak ki pénzt és hidjétek el ott nem adnak felesleges euro-kat egy telefonra, mert alma van a hátán, vagy agyon van reklámozva!"


Mégis sikeres az Apple. Úgy látszik mégis sokan vesznek Iphone-t.

2011. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy sokan vesznek. Az 500 millió nyugat európai emberből csak vesz sok ember iPhone-t, de nem ezért és nem akkora nyomatékkal, mint felénk! Továbbá hatalmas profitmutatóval csodálkoztok, hogy az Apple nagy nyereséget ér el?? Mikor a kinai Flextronics potom összegért legyártja neki a készülékeket, az Apple meg fektet egy kicsit reklámra, majd dől a pénz, amit ki sem adott!! A darabszámok meg nem annyira gyönyörűek, ha figyelembe vesszük, hogy hány felsőkategóriás készüléket adott el a Samsung vagy htc!
2011. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 BlueBull ***** válasza:
Hát ja, a pénz nem minden, meg meg engedni sem kéne mindent. Én fél éve akarok új telefont, és szükségem is lenne rá, mégsem kapok, ráadásul nem is drága, és értek is hozzájuk, egész nap a mobilarénát olvasom. Amúgy most egy igen leharcolt sonym van.
2011. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
turorudi94@gmail.com : Már bocs, de te 16 évesen mit pattogsz? Biztos annyira értesz már a telefonokhoz, mi?! ....
2011. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!