Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki unja rajtam kívül a napi...

Ki unja rajtam kívül a napi 30 darab Iphone-os kérdéseket? Mert ugye google.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 13:22
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
...a barátunk...
2011. febr. 18. 13:23
 2/28 anonim válasza:
100%
Én azt hittem Magyarország egy szegény ország, de ha tényleg ennyien fontolgatják az iPhone megvételét ... elgondolkodtató.
2011. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Azt vettem észre, hogy az is megveszi, akinek nem telne rá, de inkább kuporgat a kajapénzből. Gondolom így ha előveszi valahol, többnek érzi magát...

A vicc az, hogy az iphone csak itt keleten ilyen felkapott, nyugaton nem ekkora szám...

2011. febr. 18. 13:40
 4/28 anonim ***** válasza:
nyugaton is az, csak ott telik is az embernek rá
2011. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de a tinik körében nagyon felkapott. Egyik ismerősöm lánya kihisztizte magának a legújabbat karácsonyra, mert hogy kell neki a net (persze olcsóbb telefonon nincs net... -.-). Az apja meg megvette neki. Enyhén el van kényeztetve a gyerek, de már így akarnak beilleszkedni. Ha nem tudják megvenni, megveszik nekik részletre.
2011. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ott megszokott,ittmeg mindenki ilyen gyerekes sz*rságokkal akarja elhitetni,hogy mekkora ember.(de sokan utállják az iPhonet és inkább hülyének nézik)...

Az is érződik,hogy olyanok vesznek ilyen mobilt akik nem jártasak a mobiltechnológia világában,és nincsenek képben,csak divatból...példa:apuci egyetlen kislánya aki egész nap plázázik)

Engem azért jobban untak régebben a samsung s5230 -as kérdések,mostanában meg a X8-as marhaságok...Ha valaki vesz egy elég jól felszerelt mobilt,és olyanokat beszél,hogy csak sms-re meg telefonállni vettem,mert cuki a kinézete,az egy inbecilis a szememben,nameg pazarló.

2011. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

KIhisztizte magának?Oké!Én megvenném neki,de akkor megkérdezném tőle,hogy:

És tudod mi az a Jailbreak eggyáltalán?Vagy mi a különbség a kapacitív és a rezisív technológia között?Ja és milyen proci is hajtra az iPhone4-et?MERTHOGY ÉRTENI EGGYIKSEM ÉRT HOZZÁ,ÉS ITT KÉRDEZNEK MEG MINDEN F*SZSÁGOT ÉS MÁR NAGYON IDEGESÍTŐ...

2011. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"És tudod mi az a Jailbreak eggyáltalán?Vagy mi a különbség a kapacitív és a rezisív technológia között?Ja és milyen proci is hajtra az iPhone4-et?MERTHOGY ÉRTENI EGGYIKSEM ÉRT HOZZÁ,ÉS ITT KÉRDEZNEK MEG MINDEN F*SZSÁGOT ÉS MÁR NAGYON IDEGESÍTŐ..."


Miért kéne mindent tudnia a telefon technológiákról?

Az autó működését sem tudom mégis jó sofőr vagyok.


Egyébként egyetértek a kérdezővel. Mindenki Iphone-al akar mászkálni, mert hogy az milyen menő de szerintem a Samsung Galaxy S a legjobb.

2011. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

nem kell mindent tudni a mobilokról, de ha kihisztizi magának akkor INDOKOLJA meg, hogy miért pont az kell neki!!

mert az, hogy van rajta net az kevés... olcsóbb telefonokon is elérhető...

2011. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Szánalmasnak tartom hogy nem egyszer kétszer látok olyan embert az utcán, aki hát hogy is mondjam, nem épp igényesen van felöltözve (persze nem úgy értem hogy mindenből márkás kell, de kevés pénzből is fel lehet rendesen öltözni), megcsörren egy telefon...és láááám, előkapja az iphone-t.

Hol van ezeknek az embereknek az értékrendje, a realitása?

2011. febr. 18. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!