Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson W595 telefonom...

Sony Ericsson W595 telefonom minden este 20:15 perckor a net-re fellép. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Mielőtt fellépne, megkérdezi, hogy "Engedélyezi az internetelérést? -Igen, -Mindig, -Soha"

Vagy valahogy így kérdezi, mindegy, az a lényeg, hogy minden este megkérdezte ezt, majd az egyik nap nagyon kapkodtam, és teljesen véletlenül arra mentem rá, hogy "Mindig."

Most pedig nem tudom, hogy hol állíthatnám be, hogy ne lépjen fel minden este net-re.

Segítsetek légyszi'!!


Előre is köszönöm!!


2010. dec. 24. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépjél bele valamilyen alkalmazásba ( pl. névjegyzék). nyomd meg az "opciók"-at, és a kapott legördülőben lesz olyan, hogy "nyitott alkalmazások" Nézd végig őket, mert köztük van az is, ami elindítja az internetet. Rámész, és kikapcsolod, vagy törlöd.
2010. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Beléptem az alkalmazásokba, és ott egy "Plus Server" nevezetű alkalmazás el volt indítva. Rámentem, hogy befejez, és behozott egy olyat, hogy helyi kapcsolat engedélyezése: bekapcsolva.

na, ezt kikapcsoltam. remélem, ezzel helyrejött!


Nagyon köszönöm!!!

2010. dec. 24. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Azért este írd meg, hogy rendben van e a dolog? Egyébként jó kis telefonod van, és nyugodtan próbálj ki rajta mindent. Ugyanezzel a módszerrel ki is tudod kapcsolni, ha valamit elfelejtesz. Te dirigáljál a telcsidnek, és ne ő neked.

2010. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

EZAZ! Nem hozta be, szerencsére!!

Köszönöm- köszönöm!! :)

2010. dec. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!