Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom valami...

Elhagytam a telefonom valami megoldás?

Figyelt kérdés
Kártyás volt nem előfizetéses..a rendőrség segíthet hogy meglegyen?mert hallottam hogy nem foglalkoznak vele..Nyíregyházán lakom
2010. nov. 12. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Keressék meg? Vagy hogy gondolod?


Ha valaki megtalálja, és van affinitása rá, ha akar megtalál és visszaadja. Ha nem, akkor így jártál. Ha letiltatod, ezzel az IMEI számmal nem fogják többé használni tudni. Persze nem nagy dolog az IMEI-t megváltoztatni. A kártyád visszakapod a szolgáltatótól, és valószínűleg ez a legtöbb, amit remélhetsz...


maci

2010. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De a rendőrség nem keresi meg???
2010. nov. 12. 12:38
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. nov. 12. 12:39
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

"De a rendőrség nem keresi meg???"


Miért keresné? Képzeld el mennyi munkájuk lenne, ha minden elvesztett cuccot meg kellene keresniük!


Elvesztem az esernyőmet vagy a pénztárcámat és akkor a rendörség megkeresi? LOL

2010. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De azt mondták h le lehet nyomozni:(és ha azt mondom ellopták?
2010. nov. 12. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Próbáltad már felhívni a számod?
2010. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kivették:(
2010. nov. 12. 12:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt...elhagytam én ügyes és mikor már felhívtuk vagy kikapcsolták vagy kivették a kártyát :( sajna nem tudsz semmit tenni.
2010. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

"De azt mondták h le lehet nyomozni:(és ha azt mondom ellopták?"


Ha azt mondod, hogy ellopták és közben elvesztetted, akkor az hamis vád vagy tanuzás vagy mifene. Az más kérdés, hogy nem bizonyítható, hogy NEM lopták el.


Lopás ügyben valszeg felveszik a vallomásod, aztán vagy meglesz vagy nem. Aki "ellopta" mondhatja, hogy találta vagy vette. Akkor meg járkálhatsz a bíróságra és vagy megnyered vagy nem. Utóbbi esetében fizetheted a bírósági költségeket.

2010. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vagy ha megtalálják kinél van, az meg feljelent téged rágalmazásért.
2010. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!