Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért vesznek az...

Szerintetek miért vesznek az emberek Iphone-t?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki arra költi a pénzét amire akarja szoval ez nem is egy olyan kérdés akar lenni, hogy én ítélkezzek ezt előre leszögezném. Azonban én valahogy sose értettem miért adnak ki ennyien egy telefonert 500ezret (vagy őszintén mar nem is tudom mennyibe kerül). Én meg el is hiszem hogy jobb valamennyivel a többi márkánál de azt mar nem hogy tényleg ennyivel hogy ez meg is érje, főleg úgy hogy az emberek nagy részének csak arra kell hogy fotózzon,chateljem, hasznalja a social media appokat. Sokan azzal jönnek hogy sokkal kesobb romlik el (amit en vitatok,az ismeroseim peldajan latva), ami ha igaz is, én aki 100ezerett vett egy xioami telefont az meg ugy is megerte ha az 4even belul teszem azt elromlik es veszek egy masikat ugyanenyiert meg ugyis kevesebbet költöttem ra mint egy iphonera. Plusz olyan barataim vesznek iphone-t akinek neha egy kozos kajalasra nincs penzuk, de a sokszorosat erre siman kiadjak. Szóval összességében én tényleg nem itelkezni akarok, csupán érdekel őszintén a velemenyetek
ma 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert agymosta őket az alma logó. mindenhol azt látják a tv-ben, a tiktokon, az influenszereknél. Azt hiszik hogy a sikert szimbolizálja és csak azok valakik akiknek almájuk van, közben elfelejtik hogy ez egy olyan eszkösz ami telefonálásra van és nem a személyiségük része.
ma 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lassan át kellene keresztelni az oldalt "Gyakori ismétlődő kérdésekre" mert kezd unalmas lenni, hogy mindig valaki ezen,vagy a telefonok árán rugózik.
ma 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!