Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megkötöttem a legdrágább...

Ha megkötöttem a legdrágább biztosítást a Media Markt-ban (Garancia Plusz Platina Smart), a készüléken keletkezett karc, megütődés, külső sérülés javítását kifizeti a biztosító?

Figyelt kérdés
Lent a hangszórónál, a töltő bemenet mellett karcolódott, ütődött meg elég csúnyán, ott ahol pont nem védi a tok. Elég zavaró. Ha beviszem mit tudnak vele csinálni? Fognak vele foglalkozni vagy kiröhögnek és elküldenek?

okt. 14. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A szerződésben mit olvastál?
okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Mivel a hasznalatot nem befolyasolja, nem fognak vele semmit csinalni
okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez f*szság. Akkor mire fizetem a biztosítást? Ez nem garancia, BIZTOSÍTÁS.
okt. 14. 14:56
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
mert raszedtek azert fizetsz havonta :)
okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Ez alapján olyan esztétikai kárra, ami nem befolyásolja a működést nem fizetnek semmit. De egyébként nem is gondoltam, hogy miért hitted azt, hogy igen. Ennyi erővel hetente lehetne bevinni valami mikrokarc miatt a készüléket.

Plusz egy tipp a jövőre: soha, semennyire, senkinek nem érte meg egyetlen ilyen biztosítás sem. Biztosítást csak olyan dologra éri meg kötni, ami nélkülözhetetlen és az ára olyan magas, hogy nem életszerű az azonnali cseréje. Lakás, autó, vagy egészséggel kapcsolatos biztosítások.

Persze mondhatod, hogy a telefonod is drága volt, de ha annyiba került a készülék, hogy te azt gond nélkül nem tudnád bármikor pótolni, akkor a saját anyagi lehetőségeidhez képest túl drága telefont vettél...

okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy nem egy mikro karcról van szó. Úgy megütődött a telefon hogy még a képernyő széle is benyomódott egy nagyon kicsit.
okt. 14. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Előtted linkelték a szerződést, és annak ellenére sem vagy hajlandó elolvasni?
okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de ez f*szság. Egy hónapja vettem a telefont, egy ideig nem tervezek újat venni. Most évekig nézhetem azt a nagy ronda megütődést minden alkalommal ahogy feldugom töltőre a telefonom…
okt. 14. 15:35
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Vigyaztal volna ra jobban. a draga biztositast meg mond le, semmi ertelme.
okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Cseréltetheted nyugodtan, senki sem tiltja meg.
okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!