Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megkötöttem a legdrágább...

Ha megkötöttem a legdrágább biztosítást a Media Markt-ban (Garancia Plusz Platina Smart), a készüléken keletkezett karc, megütődés, külső sérülés javítását kifizeti a biztosító?

Figyelt kérdés
Lent a hangszórónál, a töltő bemenet mellett karcolódott, ütődött meg elég csúnyán, ott ahol pont nem védi a tok. Elég zavaró. Ha beviszem mit tudnak vele csinálni? Fognak vele foglalkozni vagy kiröhögnek és elküldenek?

okt. 14. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"évekig nézhetem azt a nagy ronda megütődést minden alkalommal ahogy feldugom töltőre a telefonom…"


Vegyél olyan tokot, ami rendesen védi a telefont. Nem igazán tudom elképzelni, hogy hogy létezik olyan tok, ami nem fedi le körben a töltőcsatlakozót. Az új tok máris takarni fogja a sérülést.

A másik lehetőség az, hogy eladod így, ahogy most van használtan, benyeled a bukót és veszel egy másikat. Bár mondjuk megjegyezném, hogy a telefon egy napi használatban lévő eszköz, biztos, hogy lesz pár alkalom, amikor figyelmetlenül hozzáütöd valamihez, vagy ledobod. Ígyis-úgyis lesznek rajta sérülések idővel. Le kell sz..rni.

okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De képzeld, létezik ilyen tok. A hangszóróknál és a töltő bemenetnél ki van vágva a tok, de úgy teljesen. Onnan hiányzik, úgy hogy ott egyáltalán nem védi. De engem nem érdekel, holnap bemegyek egy Media Markt-ba és kiverem a balhét.
okt. 14. 19:02
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Hát... nem éppen szerencsés választás volt :D

Kiverheted a balhét, hátha megsajnálnak, de a szerződést elolvasta elég egyértelmű a dolog szerintem. Nem tudom, hogy te miért nem olvastad el, mielőtt előfizettél ilyen marhaságra.

okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 retektorta ***** válasza:
67%
Már megint a media marktban balhézős ember :) Sokadik ilyen kérdés, mindei ez a vége, "bemegyek, botrányt csinálok, kiverem a balhét :)"
okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

""bemegyek, botrányt csinálok, kiverem a balhét :)""


Ki hogy nevezi ugye...¯\_(ツ)_/¯

okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nem fizetnek. Le is mondtam ezt a sz*rt.
okt. 15. 11:08
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy nem. Ahogy azt előre tudtad, mikor elolvastad a szerződést.
okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!