Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az ha valaki egy...

Miért van az ha valaki egy 400k Samsungot használ akkor az csak egy Samsung, viszont ha vesz egy használt 80k iPhonet akkor már egyből jönnek, hogy jól megy meg irígyednek?

Figyelt kérdés
Mi a franc ez az iphone, hogy ennyire túlmisztifikálják?
okt. 13. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Samsung olcsó telefonokat is gyárt, és némelyiket egy laikus nem tudja megkülönböztetni a drágától, egy almás logót sokkal könnyebb, és nem tudja, mennyire új, vagy régi.
okt. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja ezeket és kik irigykednek?
okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ruháknál is az van hogy a drágák státuszszimbólumok, még ha jóval jobb minőségűt is kapsz noname márkáktól. Az alma is pont a nevetséges túlárazottsága miatt népszerű. Van tudod az a vicc hogy 2 sznob beszélget: -Képzeld, ezt a zoknit 2 millió forintért vettem! -De hülye vagy, én ilyet 4-ért is tudtam volna!
okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert az a menő telefon.
okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Mert az iPhone világszerte a legnagyobb nevű telefongyártó, és nagyon sokan státusz szimbólumként tekintenek rá.

Mielőtt még valaki megsértődne ezzel nem azt mondtam, hogy az Apple a legjobb gyártó, hanem azt, hogy ők a legismertebbek, és az emberek többsége jónak tartja amit csinálnak.

okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen divat márka.De sokkal jobb képességű telefonok vannak piacon .
okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
#5 Az emberek többsége még csak nem is hallott az Apple-ről. Mégis melyik embercsoport többsége tartja jónak szerinted amit csinálnak? Az Apple-vásárlóké? Az összes telefonhasználóé, aki ismeri őket, beleértve a jóval több Android-felhasználót, akik szerinted titokban iPhone-ra vágynak?
okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne mások véleményére adj, olyan telefonod legyen, ami Neked megfelelő! Használatra veszel telefont, vagy csak menőzni akarsz vele mások előtt?
okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!