Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire szeretitek a jelenleg...

Mennyire szeretitek a jelenleg használt telefonotokat?

Figyelt kérdés
Miért igen és miért nem?
tegnap 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert nem ember, csak egy eszköz.
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon szeretem! Hú társam az életben (kb a fél életem benne van)

2018 óta megvan, sajnos 3 hónapja kiesett a zsebemből és berepedt a képernyő, de ettől függetlenül szerencsére használható.


Egyébként egy Galaxy S7 Edge.


Ha elveszíteném, vagy ellopnák szerintem legalább annyira meggyászolnám, mint ha egy házi kedvencemet veszíteném el!

tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Van baj egyeseknél...
tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Tavaly januári beszerzés, iPhone 14 128GB úgymond alaptípus.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, de egy dolgot utálok. A lightning töltőaljzat vagy a koszolódásra vagy kontakthibára nagyon hajlamos lehet, mert sokszor csak többedik "dugásra" kezd tölteni. A készülék műfajon belüli pozicionáltságához képest ez kicsit olyan, mintha egy Porschéban lötyögne a váltókar.

tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!