Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15 Pro vagy Iphone 16 Pro?

Iphone 15 Pro vagy Iphone 16 Pro?

Figyelt kérdés

Ahogyan én látom a 16 Pro 50k-val több. Számotokra megérné ezt a plusz költséget?


Illetve mit gondoltok, mivel van előrébb a felhasználó egy iphone 16 pro tulajdonlásával, mint egy iphone 15 pro val?



tegnap 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
semelyik, SEMMILYEN telefon nem er 500 ezret. Vegyel egyet 100-150 korul, es sporolsz egy csomo penzt, szivesen.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Egy objektum annyit ér, amennyit adnak érte. A piac határozza meg valaminek az értékét, ha tetszik ha nem.


Várom a további válaszokat, lehetőleg azokat, amelyek a kérdésre reflektálnak.

tegnap 22:08
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Én a 16 Pro-t választanám.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
neked mire kell ilyen draga telefon? biztos vagyok benne hogy nem fogod kihasznalni, normal felhasznalasra egy 100 ezres telefon is boven eleg
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3: Miért? És ha kell várnál rá még több hónapot? (jelenleg sajnos nem elérhető a szolgáltatómnál csak a 15 pro)


4: Feltételezem, akkor te mindenből törekszel a legalacsonyabb minőségre. Hiszen lada-val is lehet munkába járni, szakadt kínai ruhában is utcára lehet menni meg hát a híd alatt is lehet lakni hiszen az olcsóbb, mintha albérletbe mennél

tegnap 22:19
 6/16 anonim ***** válasza:
5. 1 hónapot amúgy várnék rá, de szerintem többet nem.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hmm, lehet nálam is ez lesz, de még alszok rá egyet. :/
tegnap 22:22
 8/16 anonim ***** válasza:
15 pro nekem az van
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#5 130-150K-ért már lehet kapni minőségi telefont, csak nem értesz hozzá ezért azt hiszed, ha valami drága akkor jó is. Autóknál, ruháknál és elektromos eszközöknél sem feltétlen így van.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is a 16 pro-t mondanám. Az a plusz 50k már nem oszt nem szoroz ebben az árkategóriában cserébe egy újabb generációs modellt veszel. Akku időben is hozott javulást az sem elhanyagolható.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!