Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg gyári akkumulátort...

Tényleg gyári akkumulátort kapok ha szervízbe viszem az iphoneomat?

Figyelt kérdés

Eléggé borsos ára van egy akkucserének és a 15 promnak ha a tendenciát nézzük 1 év mújva érni fog az akku csere (400 ciklus 90% van most benne)


jelenleg 40ezer egy akku csere bms forrasztással, mindenhol ki van írva hogy eredeti vagy jobb minősséggel dolgoznak, valós adatok ezek? Lehet pl nem eredeti akkut kérni ami jobb minősség mint egy eredeti? (itt most nem a kapacitására gondolok elsősorban hanem inkább a minősségén a degradációja miatt) Láttam már 100 cikulusos akkut ami tökéletes volt de ugyan úgy láttam már 100 ciklussal olyat ami érezhetően fáradtabb volt


Melyik boltot/szervízt ajánljátok?



ma 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A brit tudósok leírták tanulmányukban, hogy nem találtak összefüggést az akku várható élettartama, és a cserét végző szerviz között.
ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Blaha aluljáró.

Keresd Alit!

Mondd neki,hogy én küldtetek.

Privátban leírom a nevem,még kedvezményt is kapsz.

ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Eredetinél jobb legyen és még olcsóbb is.

Bele lóg akezed a bilibe!

ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Már bocsánat, de egy 15 pro árához képest mégis hol drága a 40 ezer egy akkucseréért?!

Mondjuk azt sem értem, hogy egy maximum 1 éves telefonra hogy lehet összehozni 400 ciklust. Te állandóan a telefont nyomkodod? Nekem a 400 ciklus az 2 és fél évig elég lenne.

ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Hivatalos szervizben 38000 a gyári akksi gyári technológiával javítva. Vagyis a teló ugyanolyan lesz mint a gyári - jól számolja a ciklusokat, stb és a vízállósága is ugyanolyan marad.

Ezzel szembe 40-ért te forrasztgatott szart akarsz?

Hülye vagy! :D

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

#5-nek teljesen igaza van! Istyle 15 pro akkucsere 38.990 Ft!


Te pedig:

“jelenleg 40ezer egy akku csere bms forrasztással”



Magad ellensége vagy?


🤷‍♂️

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!