Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg Yettelnél vagyok...

Jelenleg Yettelnél vagyok vissza akarom mondani és telekomhoz átmenni mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Szolgáltató váltásnál azt is szeretném viszont, hogy a 20 as Yetteles számom legyen majd a telekomosnál. Mi ennek így a menete? Hogy lesz 20 as szám, 70 es szolgáltatónál?
ma 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Számhordozással. Bemész a szolgáltatóhoz és elmondod mit szeretnél, ők intézik.
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De első körben ezt melyik szolgáltatónál kell jelezni? Azt se akarom mikor visszamondom letîltsák+ nem akarok több kört menni
ma 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is a legfontosabb, hogy ne legyen hűségidőd. Aztán bemész a T-hez aztán a többit intézik.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát előbb thome megmondom oda akarom átvinni a jelenleg meglévő telefonszámom, aztán bemegyek a yettelhez és lemondok. Nem lesz így semmi ütközés hogy hamarabb viszem át a számom?
ma 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
A Yettelhez nem kell bemenni, csak akkor, ha a személyes adataid rosszul vannak bent a rendszerben, mert annak karakter pontossággal meg kell egyeznie mindkét szolgáltatónál. Az is fontos, hogy ne legyen hűségidő és lejárt számlatartozás. Ha ez mind adott, elég a Telekomhoz bemenni, ahol új szerződést kötsz. Ott megmondod, hogy számhordozást szeretnél és megadod a 20-as számod. Adnak egy SIM kártyát ideiglenes 30-as számmal, amivel már tudod használni az új szolgáltatást, de a régi is menni fog. Megadnak egy dátumot, amikor a számhordozás esedékes. Ezen a napon éjfélkor elmegy mindkét szolgáltatás, éjszaka nem fog működni a telefon. Reggelre a Telekomos ismét működni fog, de már a 20-as számmal, a Yetteles pedig megszűnik, azzal már csak a segélyhívót tudod felhívni. Attól a ponttól a szerződés is megszűnik, de addig a napig ki kell fizetni a számlát, a fennmaradó időt jóváírják. Ha emiatt túlfizetésbe kerülsz, akkor kell bemenni a Yettelhez, hogy visszakérd az összeget.
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahha értem, hűség idő nincs, de viszont nem az én nevemen van😅 ha az még előtte át íratom nincs x időhöz kötve hogy addig nem lehet megszüntetni?
ma 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Nincs, az a lényeg, hogy a számhordozás napján a neveden legyen.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!