Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy telefont vásárol...

Szeretnék egy telefont vásárolni,és az aqua.hu-t elég megbízható oldalnak látom.Viszont azt nem tudom,hogy szürke importos-e.Valaki megtudná mondani?

Figyelt kérdés

júl. 4. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megbízható, nem szürke import. Vannak régi típusú telefonok is a kínálatban, amiken még mikro USB van, nem USB-C, meg cserélhető az akkuja házilag. De attól az még nem rossz, meg szürkeimport, csak régi, ami miatt olcsóbb mint egy mai hasonló kategóriás.
júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak. Háromszor is vettem tölük telefont, és mindig eredeti, magyar piacra szánt készüléket küldtek.
júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
júl. 5. 06:38
 4/7 anonim ***** válasza:
A webáruház megbízható, de ha garanciális ügy van, akkor katasztrófa.
júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es,ezt egy kicsit tudod részletezni,hogy miért katasztrófa?
júl. 5. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mire jutottál végül?
júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os!az aqua.hu-ról rendeltem s23 ultrát,2nap alatt megerkezett,bátran ajánlom mindenkinek.
júl. 22. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!