Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható oldal a Nova...

Megbízható oldal a Nova Phone? Igaz hogy használt telókat árulnak, de feltünően olcsóak az árak. Olvastam jót, és rosszat is. Valaki segítene, azt kapod amit ígérnek, illetve gördülékenyen megy a rendelés?😅

Figyelt kérdés

jún. 20. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Maximum pórul jársz. 😬🤷🏼‍♀️
jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Én már rendeltem sokszor tölük, itt vannak a tapasztalataim:


-A telefonok állapota jellemzően eltér (rosszabb) mint ahogy bemutatják vagy leírják azokat. Náluk a pár karc még "makulátlan" és a szétvert telefon "jó" állapotú.

-A telefonok jellemzően ótvarosan érkeznek, nyilván nem ront az értékén de igénytelen, gusztustalan.

-Volt már hogy nagyon ár alatt kaptam hibátlan tökéletes telefont, de olyan is hogy hibás telefont küldtek tehát zsákbamacska.

-3x kaptam eddig hibás telefont, egyszer annyira minimális hiba volt hogy elengedtem, de 2x meg ormotlan egyértelmű hiba volt, amit akkor észre vettek volna hogyha 1x is bekapcsolják a telefont.

-Ügyfélszolgálat katasztrofa, nagyon lassúak két mondatos válasz 4 munkanap alatt fogalmaznak meg, fogalmuk sincs mit árulnak, a telefonos kollégának fogalma sincs hogy milyen nap van vagy mi a munkája, udvariatlan és ha kérdésed van akkor elküld hogy emailben írd azt le.

-Visszaküldés (elállas) már kétszer küldtem vissza telefont nekik a fentebb említett problémát miatt. Az elállás náluk korrekt, díjmentes hogyha hibás készüléket kapsz. Gls Futárt küldtek és pár napon belül vissza is kaptam a pénzem.

-Szállítás az erősségük, Volt hogy délután háromkor rendeltem meg a telefont és már holnap reggel tízkor az automatában volt, egy munkanap a szállítás (legalábbis telefonok esetében) hogyha délelött megrendeled jó esélyel már holnap kiszállítják, de ez inkább A Gls-nek köszönhető, minden nap 3-4 körül vesznek fel a novaphonetól csomagot és a következő munkanap szállítják.

-Általános tipp: Engednek kuponkódot felhasználni ezért nézz szét a közösségi oldalaikon (Tiktok, Instagram, Facebook) mert valószinű hogy valahol van kuponkódjuk. Én így rendeltem eddig tölük, nem tudom most milyen kódjuk van épp, de eddig 2000 forintos kedvezmény volt.


Összegezve: Egy átlagos gsm boltnál nagyobb szintet képvisel, egy probát megér, legfeljebb visszaküldöd a telefont ha nem vagy megelégedve vele, én nagyrész androidot vettem, az iphone-t cserélt akkuval árulják és ki tudja mit raknak bele, meg volt egy pár panasz rá. Hogyha iphone-t veszel akkor érdemes olyat keresni ami nem "100% akkus" mert jobban jársz ha kifogsz egy gyengébb, de nem szerelt és gyári akkus telefont.

jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Fenti vélemény/tapasztalat alapján én 100% hogy inkább hardveraprót használnám megbízható eladótól.
jún. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szivatni akarod magad, annak számos egyszerűbb és olcsóbb módja létezik . ..
jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most rendeltem onnan szrt teljesen megbízható én egy IPhone 12 rendeltem azt kaptam amit vártam. így szrt jó kis oldal de az aksia azt mondták bent a boltban hogy egyik tolójukba se van gyári aksi hanem utángyártott
jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!