Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sajnos az A55-tel bajok...

Feri7400 kérdése:

Sajnos az A55-tel bajok voltak,így visszavette a Samsung. 200 ezerig tudnátok normális telefont mondani? Honor milyen? Xiaomi?

Figyelt kérdés
máj. 30. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Pixel 7a
máj. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Poco
máj. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
Megkérdezhetem milyen baj volt vele?
máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha garanciális hibája volt, az nem jelenti azt, hogy minden készüléknek lesz ilyenje. Nyugodtan vegyél másikat, ha egyébként tetszett.

Én ennyiért valami Pixelt néznék, ha a Samsung kizárva. Xiaomit (Honort meg pláne) nem vennék ennyiért.

máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Samsungnál szinte csak rosszabbat kapsz ennyiért. Ezt azért mondom mert szoftveresen nagyon kevés gyártó fektet ekkora hangsúlyt a fejlesztésbe. Ha hardveres hiba volt az bármilyen más gyártónál előfordulhat.
máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Igaz csak az alap, 128 GB tárhellyel, de 195 ezernél kezdődik a sima Galaxy S23, ennyiért szerintem a legjobb! Viszont 200 ezer alatt az is csak 1 normális webshopban: xre.hu

Vagy nagyobb tárhellyel még:


Motorola Edge 50 Fusion

Xiaomi 12 Pro

Xiaomi Poco F5 Pro

máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
+1 a 7a-ra
máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ypszilon 1980


Kijelző hibás volt. Kaptam másikat,ott megnéztem és szintén. Fakó színek voltak

A másikon a kékes árnyalatok domináltak.Hiába csináltunk vele bármit.

jún. 1. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!