Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez tényleg műküdik ha elromlik...

Ez tényleg műküdik ha elromlik a telefonom?

Figyelt kérdés
[link]

ma 11:56
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ez kamu?
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es próbáltad már?
ma 13:55
 3/5 Szirty ***** válasza:

"...próbáltad már?"


Ki kell próbálni hogy tényleg vonzza-e az ázsiaiakat?

De mi van ha tényleg vonzza őket, de nem javítják meg a telefonod, hanem csak dumálnak?

ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Felesleges kipróbálni. Amúgy olvastad a szöveget?
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A szárított rizsnek van bizonyos páramegkötő tulajdonsága, hasonlóan a szilikagél granulátumhoz.

De egyik sem javítja meg a telefont, ha olyan baja lesz.

Szerintem ezt félreértik az emberek, ugyanis vannak beázós esetek, ami véletlenül nem teszi tönkre az adott készüléket, mert nem olyan helyre ment, kiszáradt stb.

De ezt az ember nem tudja, hogy rizs nélkül is ugyanúgy megoldódott volna. Viszont rávetít a rizsre ilyen kitalációt, hogy "biztos" amiatt lett jó vége az ügynek.

Ez így gyakorlatilag az emberi butaság egyik jó példája. Van több hasonló.

Például szerintem én nem tegnap kezdtem, de ha így járnék (és mondjuk van vesztenivaló), rögtön bepánikolnék, szétszedés, áramtalanítás, vizsgálat, szárítás és a többi.

De vannak tőlem sokkal bátrabb laikusok. Ő csak mosolyog és elővesz egy tál rizst. A marha.

ma 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!