Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire használható telefon...

Mennyire használható telefon manapság egy LG G6?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ismerősöm nagyon olcsón eladná az LG G6 telefonját, mert már nincs rá szüksége, egy ideje a fiókban áll csak mindig feltöltögette, új telefont vett helyette. Potom összegért, 10 ezer forintért adná el. Mennyire használható egy ilyen telefon manapság? Hányas Android verzióig volt frissíthető?

szept. 16. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
A mai világban olyan modern telefonok vannak, hogy ezeket a régi mobilokat úgynevezett "ócskavasnak" hívjuk. Ha nagyon olcsón is adja, véleményem szerint nem érné meg.
szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig én amennyire nézegettem a specifikációit tekintve, egyáltalán nem tűnik egy vállalhatatlan telefonnak véleményem szerint.
szept. 16. 18:20
 3/8 anonim válasza:
0%

Azért szerencsétlen itt a kérdésed, mert a válaszadók többsége büdös gyökér, akiknek a túlárazott telefon a mindene.

De gondolom látod te ezt a környezetedben.


Ha nincs sok pénzed, egy olcsó, sok éves telefon is képes mindenre, amit az internet kinál.

szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Elnézést de én nem vagyok gyökér, én elmondtam a véleményem. És elmondom neked, nincs túlárazott telefonom.
szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

7 éves telefon, nem tudom mit akarsz azzal kezdeni...

A legrégebbi telefon, ami használható normálisan az egy iPhone XS de az is 1 évvel újabb, meg klasszisokkal jobb.

De amúgy egy tetszőleges belépős Xiaomi sokkal jobb választás, 10 ezer Ft-ért manapság nem veszünk nagyon elektronika cikket, telefont fölig nem.

Az az LG G6 meg igazából 0 Ft-t ér, mert nem jó igazából semmire.

szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Specifikáció alapján a korában elég jónak számított, jelenleg még alap dolgora elég lehet. Az android régi rajta, a modern dolgok egy része nem fog menni. 10k határeset érte, ha jelenleg valami sokkal rosszabbat használsz, megérhet annyit, ha nem 32gb verzió, hanem legalább 64gb vagy 128gb és még használható az aksija.


Sokat már nem kell várni tőle, de napi használatra még elmegy, ha nincs sok elvárás.

szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első elég sarkosan fogalmazta meg, de lényegében ez a valóság: ezt a telefont úgy hívják, hogy elektronikai hulladék. 7 éves, gondolom aksi sosem volt cserélve benne, plusz azért ezeket a telefonokat bőven éri fizikai behatás az évek során. Ez kb. az a kategória, amikor 2 ezer forintért akarsz cipőt venni, meg 50 ezerért autót.

Még ha a telefon nem is lenne a mai sztenderdek szerint hardveresen egy nulla, akkor is érdemes figyelembe venni, hogy az aksija lényegében kuka, teljesen megbízhatatlan. Ha ezt a telefont okostelefonként akarod használni, akkor simán lehet, hogy 20-30 perc képernyő idő után vészesen lemerül. Ha csak telefonálni kell és semmi másra, akkor is inkább vennék egy használt vagy új butatelefont.


Kompromisszumos megoldás: adja kölcsön a telefont 1-2 hétre ingyen, aztán ha tetszik, akkor megveszed 10 ezerért. Bár szerintem, ha tényleg okostelefon kell, akkor 80-90 körül már egész pofás belépő szintű telefonokat lehet venni, amik ezt az LG-t körberöhögik háromszor.

tegnapelőtt 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 retektorta ***** válasza:
100%

#3

"egy olcsó, sok éves telefon is képes mindenre, amit az internet kinál."

Ez nem feltétlenül igaz, pár éve valami tanúsítvány probléma miatt az összes régebbi androidos telefon (bocs, verziószámra nem emlékszem, aktit érdekel keresse meg) használhatatlanná vált. Még a böngésző sem működik, frissíteni kellene, de a régi androidra nincs már frissítés.

tegnapelőtt 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!