Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használhatom a jelenlegi...

Használhatom a jelenlegi telefonom hálózati adapterét a leendő telefonomhoz?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom egy LG q60, és egy Galaxy A15-öt szeretnék venni de ahhoz nem adnak töltőfejet csak kábelt.


A q60 micro usb-s, a Samsung usb c -s lesz. Ez gondolom nem befolyásolja, hogy jó -e az adapter hozzá is.


Előre is köszönöm!



jún. 26. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az adapter használható hozzá. Nem feltétlen hozza ki a legjobb (leggyorsabb) töltési teljesítményt, de használható, nem árt sem a telefonnak, sem a kábelnek.


Pont azért nem adnak már automatikusan minden telefonhoz egyet, mert az összes háztartásban található jónéhány ilyen adapter.

jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, használhatod. De lehet egy másik kábelre be kell ruházni, mert nemrég vettünk egy Samsungot és a hozzá járó kábel mindkét vége usb c-s.
jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
jún. 26. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
@2, igaz, erre nem is gondoltam. Lehet, hogy a kábellel nem kompatibilis.
jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az A15 is c-c végű kábellel érkezik, azt akkor vegyél majd hozzá. Az A14, A33 és A34 már olyan kábelt kapott. Ezek fordultak meg mostanában a családban, csak onnan tudom. Töltőfejet nem vett hozzá csak egy valaki, a többiek a régit használják. Kinek mi volt, Huawei legtöbb.
jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!