Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50-70 ezer forint közt milyen...

50-70 ezer forint közt milyen (még néhány évig minden téren használható) telefont javasolnátok?

Figyelt kérdés
Melyik az a legolcsóbb iPhone, amit még pár évre érdemes megvenni (ez már egy al-kérdés)?

szept. 4. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ennyiért szerintem iPhone 11 a legújabb, amit kaphatsz.
szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Más márka is jöhet, ami vélemény szerint felveszi a versenyt ezzel (Motorola, Honor, bármi), köszi!
szept. 4. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem teljesen megfelel az iPhone 11, ha iPhonet szeretnél. Régi már a 11, de még az iOS 18-at megkapja. Szerintem 2-3 évre még lehet vele nyugodtan tervezni. Nekem is megvan még az iPhone 8-am, ami iOS 16-ig volt frissíthető, mégis teljesen jól használható a mai napig.
szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

iPhone 11 éppenséggel egy jó telefon lehetne, csak a használt piacon lévők már annyira tönkre vannak, hogy nem vennék már.

Xiaomi Redmi Note 13 teljesen jó választás. 4 évre is, jobban tudsz vele tervezni, mint egy iPhone 11-el.

szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Mit értesz a "minden téren használható" alatt? Ez totál mást jelent egy nyugdíjasnak, aki évente 2 fotót ló az onokákról és amúgy csak telefonál vele heti 20 percet, meg egy tininek, aki teleszórná az instáját szép képekkel, meg a franc tudja mivel játszana vele.


Ennyiért már csak sok-sok éves, ütött-kopott iPhonet kapsz. Igen, tényleg használható marad még a szó szoros értelmében pl. egy iPhone 11, de mindig kimarad az a képletből, hogy egy használt telefon kapott már bőven pofonokat az élettől, akkor is ha véletlenül még nagyjából új aksija van.


"Xiaomi Redmi Note 13 teljesen jó választás. 4 évre is, jobban tudsz vele tervezni, mint egy iPhone 11-el."


Ezzel meg akár még egyet is tudok érteni, kár hogy egy marha gyengus SoC van a telefonben.


Őszintén, erre a kérdésre is az a helyes válasz, mint az összes többi hasonlóra: dobj még ehhez az összeghez egy 20-30 ezret és egy fényévekkel jobb telefont tudsz venni akkor, mint egy használt, ki tudja milyen iPhone 11 vagy egy Redmi Note 13. Ha nem kenyérre kell a különbözet és tényleg sok évig akarod használni a telfont, akkor ezeknél nagyjából mindenben jobb üzlet a már említett Redmi Note 13 szériáról is egy Pro vagy Pro+, vagy egy Samsung A35.

szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez eddigieket!
szept. 5. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A Redmi Note 13-at nem ajánlom. Nekem a Pro változata van és az is szar.
szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!